Набір для гоління Xiaomi Razor

Код: 637741
Очікується

Додайте трохи комфорту у кожен свій день з бритвою Xiaomi Razor. Якісні матеріали, ергономічний корпус та надтонкі леза, які можуть впоратися навіть з найменшими щетинками – все це робить звичний процес гоління набагато простіше та зручніше. Завдяки Razor щоденний догляд за собою займе менше часу, а шкіра буде ніжною та гладенькою.

Особливості:

  • 6 найгостріших лез товщиною 0,08 мм
  • Плаваюча бритвена голівка
  • Корпус з анодованого алюмінію
  • Інноваційне магнітне кріплення
  • Стильний дизайн
  • Стійка підставка

Надтонкі леза з лазерним заточуванням

Xiaomi Razor має 6 найгостріших лез з гіпоалергенної медичної сталі, кожне товщиною всього 0,08 мм. Мінімальна відстань між лезами та лазерна обробка ріжучої кромки значно полегшують процес гоління. Завдяки цьому бритва ефективно розподіляє тиск і з першого руху прибирає всі волосинки, не подразнюючи шкіру зайвий раз.

Стійка підставка

Бритва завжди буде на своєму місці, завдяки невеликій круглій підставці, виконаній в одному стилі з нею. Вона забезпечена гумовими накладками на днищі, які не дають їй ковзати навіть на вологій поверхні. Крім того, вона добре протистоїть корозії та подряпинам, а тому зможе довше зберегти привабливий зовнішній вигляд.

Точно повторює контур обличчя

Плаваюча голівка з точністю повторює вигини обличчя й дозволяє безпечно голити навіть у важкодоступних зонах. А за допомогою додаткового сьомого леза, розташованого з торця, можна легко підрівняти скроні та бакенбарди.

Зручний хват навіть мокрими руками

Руків’я Xiaomi Razor зроблене з алюмінієвого сплаву, що пройшов кілька етапів обробки. В результаті її поверхня вийшла досить гладкою, приємною на дотик, і при цьому не ковзаючою у руці.

Інноваційне магнітне кріплення

Завдяки новому магнітному кріпленню, картриджі тримаються набагато міцніше. А їх заміна займає лічені секунди.

Набір для гоління Xiaomi Razor
Очікується