Електробритва Xiaomi Mijia Electric Shaver (Black)

Код: 637729
Очікується
1 699 грн

Гладке та комфортне гоління

Електробритва Xiaomi Mijia Electric Shaver дивує не лише зовнішнім виглядом. Конструкція та функціонал пристрою реалізовані таким чином, щоб забезпечити максимальний рівень комфорту й більш плавний та легкий хід гоління. Насолоджуйтеся гладким якісним голінням з портативною електробритвою Mijia.

 • Ідеально відполірований пластиковий корпус
 • Подвійні леза JFE та SANDVIK
 • Плаваючі голівки, які підлаштовуються під особливості форми обличчя
 • Зарядна станція з двома контактами для зарядки вбудованого акумулятора
 • Портативна конфігурація
 • Швидке очищення за допомогою пластикової щітки з "густопосаженими" ворсинками

Вибір простий - якість, міць та портативність!

Як же вибрати якісну електробритву? Насправді все дуже просто. Хороша електробритва повинна мати низку якостей:

 • Повинна бути виготовлена у мінімалістичному стилі
 • Мати серйозну потужність
 • Вирізнятися простотою в експлуатації
 • Не залежати від прив'язки до розетки, щоб ви завжди могли взяти її з собою

Сухе та вологе гоління

Пристрій виконаний у пластиковому корпусі, який пройшов процес полірування, що надає йому вишуканої витонченості. Бритва підтримує як зручне сухе, так і комфортне вологе гоління з пінкою. Три плаваючі голівки електробритви Mijia здатні рухатися на всі 360 градусів. При цьому, кожна окрема голівка здатна змінювати кут нахилу, ідеально повторюючи контури обличчя. Така конструкція забезпечить більш гладке та комфортне гоління. Електробритва важить всього 160 г і не створює дискомфорту або яких-небудь незручностей при переміщенні, тому ви можете взяти її з собою навіть у тривалу подорож.

Подвійні леза JFE та SANDVIK

У кожну головку інтегровані два ряди кільцевих лез, які виготовлені з дуже міцної японської сталі компаніями зі світовими ім'ям - JFE та SANDVIK. Сітка для гоління ідеально повторює контури обличчя, акуратно захоплюючи навіть найдрібніші щетинки - дбайливо зрізуючи їх. Таку систему для бриття називають "плаваючою". Примітною особливістю роторної системи гоління є ножі, що автоматично заточуються. Спеціальний клин, який встановлений перед лезом - "чіпляє" щетинку, а лезо дбайливо зрізає її.

Проста та швидка заміна складових електробритви

Як і більшість електричних бритв, лезо та сітку електробритви Electric Shaver можна відокремити для подальшого очищення, а леза - для заміни, в разі такої необхідності. На "верхівці" електробритви є спеціальне поглиблення, підчепивши й злегка потягнувши яке, можна дістатися до голівки бритви.

Здвоєні леза

Два ряди кільцевих лез (один з яких зі здвоєними ножами), дозволяє досить швидко та практично "під корінь" зрізати щетинки. Леза та сіточка виробу - виконані зі сталі, ідеально відполіровані й виглядають дуже вражаюче, від них немов "віє" якістю та надійністю.

Регульована швидкість гоління

В електробритву Mijia Electric Shaver інтегрований редуктор та шестерні різних габаритів. Тривале натискання єдиної кнопки на корпусі пристрою - прискорить обертання плаваючих голівок й дозволить швидше впоратися зі щетиною. Крім того, бритва "запам'ятовує" раніше активований режим інтенсивності гоління і при наступному "запуску" пристрою - вмикає саме його.

Ідеально продумана конструкція

Бритва має ретельно продуману конструкцію та чудовий дизайн. На матовому покритті виробу - не залишаються відбитки пальців, а бритву приємно тримати в руках. На корпусі електробритви є чотири світлових індикатори за кожним з яких закріплений відповідний малюнок (зверху вниз):

 • Турбо режим
 • Блокування кнопки увімкнення для захисту від випадкового натискання. Щоб активувати режим захисту, слід затиснути кнопку увімкнення й тримати поки не загориться відповідний індикатор
 • Повідомлення про забруднення голівки електробритви
 • Індикація заряду акумулятора. Інформує про заряд/розряд акумулятора пристрою

Водонепроникне покриття

Виріб має конструкцію з водонепроникним покриттям IPX7 (захист від тимчасового занурення у воду), що дозволяє промивати пристрій (для очищення від залишків волосся) та голитися приймаючи душ.

Потужний акумулятор

Однією з ключових особливостей портативної електробритви Mijia Electric Shaver, є наявність вбудованого акумулятора, ресурсу роботи якого (при повному заряді) вистачить приблизно на 30 процедур видалення щетини. До пристрою додається зарядна станція, в яку інтегрований USB-кабель. За допомогою зарядної станції, ви зможете "заповнити" відсутній рівень заряду вбудованого акумулятора.

Електробритва Xiaomi Mijia Electric Shaver (Black)
Очікується
1 699 грн