Інфрачервона лампа Beurer IL 11 (White)

Код: 623647
Модель IL 11
модель IL 11
Кешбек 19 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Інфрачервона лампа Beurer IL 11

  Інфрачервоні ванни корисні для здоров'я і активно застосовуються як в медичних центрах, так і в косметологічних кабінетах. Однак, завдяки портативній і легкій лампі  Beurer IL 11,  можна отримати той же спектр послуг, але в домашніх умовах. Вона подбає про ваше здоров'я, красу і продовжить молодість шкіри.

   

  Застосування

  Інфрачервона лампа  Beurer IL 11  використовується для спрямованого опромінення людського тіла світлом в інфрачервоному спектрі. Таке випромінювання не тільки безпечне для організму, але і корисне, оскільки цілком природне для нас. Це одна зі складових частин звичайного сонячного світла, тепла від гарячої грубки або, наприклад, батареї. Навіть сама людина випромінює слабкі ІК-промені. Медичні дослідження показали, що інфрачервоне випромінювання підвищує імунітет, запускає механізм регенерації і оздоровлення багатьох органів і систем. А тому воно набуло широкого застосування в медицині та косметології.

   

  Користь

  Інфрачервоні промені проникають глибоко під шкіру, впливаючи на частинки води в клітинах, і прогріваючи певні ділянки тіла. В результаті збільшується швидкість обміну речовин і стимулюється життєва активність на клітинному рівні. Завдяки цьому, ІК-промені можуть застосовуватися в профілактиці і лікуванні різних захворювань вух, горла і носа, а також як засіб по омолодженню шкіри. Використання такої лампи дозволяє природним чином поліпшити кровообіг, ефективно підвищити пружність шкіри і допомагає в реабілітації після травм.

   
   

  Простота в роботі

  Прилад необхідно встановити на рівній поверхні, підключити до мережі, і все - він готовий до роботи. Для комфортного використання лампа оснащена регульованим абажуром, який дозволяє встановити нахил на свій розсуд, щоб точніше впливати на певні області.

   

  Особливості інфрачервоної лампи Beurer IL 11:

  • Портативна і легка
  • Можна застосовувати для будь-яких ділянок тіла
  • Регульований абажур з 5 положеннями нахилу
  • Ексклюзивний дизайн
  Інфрачервона лампа Beurer IL 11 (White)
  Кешбек 19 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс