Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Інфрачервона лампа Beurer IL 21 (White)

Код:623638
Інфрачервона лампа Beurer IL 21 (White) фото
Інфрачервона лампа Beurer IL 21 (White) фото
1 / 2
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Інфрачервоне світло впливає на організм людини унікальним чином, надаючи відчутний терапевтичний і оздоровчий ефект. Тому його активно застосовують як в медичних центрах, так і в косметологічних кабінетах. Однак, завдяки портативній та легкій лампі  Beurer IL 21,  можна отримати той же спектр послуг, але в домашніх умовах, в будь-який зручний для вас час.

Застосування

Інфрачервона лампа Beurer використовується для спрямованого опромінення людського тіла світлом в інфрачервоному спектрі. Таке випромінювання не тільки безпечне для організму, але і корисне, оскільки цілком природне для нас. Це одна зі складових частин звичайного сонячного світла, тепла від гарячої грубки або, наприклад, батареї. Навіть сама людина випромінює слабкі ІК-промені. Медичні дослідження показали, що інфрачервоне випромінювання підвищує імунітет, запускає механізм регенерації і оздоровлення багатьох органів і систем. А тому воно набуло широкого застосування і в медицині, і в косметології.

Користь

Інфрачервоні промені проникають глибоко під шкіру, впливаючи на частинки води в клітинах, і прогріваючи певні ділянки тіла. В результаті збільшується швидкість обміну речовин і стимулюється життєва активність на клітинному рівні.

Використання такої лампи дозволяє природним чином поліпшити кровообіг, ефективно підвищити пружність шкіри і допомагає в реабілітації після травм. Науково доведено ефективність ІК випромінювача при застудах та захворюваннях вірусного характеру - риніту, кашлю, отиту, тонзиліту.

Простота в роботі

Прилад необхідно встановити на рівній поверхні, підключити до мережі, і все - він готовий до роботи. Для комфортного використання лампа оснащена регульованим абажуром, який дозволяє встановити нахил на свій розсуд, щоб точніше впливати на певні області. А завдяки підставці, що не ковзає, лампа буде стійка на будь-якій поверхні.

Будьте обережні, спрямовуючи пучок світла, якщо ділянки тіла не захищені тканиною. Лампу слід тримати на відстані не менше 25-30 см від проблемної ділянки, враховуючи індивідуальні особливості та передбачені в приладі режими. Якщо процедура проводиться для носа, захищайте очі пов'язкою. Перший сеанс терапії слід проводити до 5 хвилин, поступово збільшуючи час до 15 хвилин.

Особливості:

  • Компактний розмір
  • Можна застосовувати для будь-яких ділянок тіла
  • Ковба з пресованого скла
  • Регульований абажур з 5 положеннями нахилу
  • Ексклюзивний дизайн