Набір змінних насадок для чищення обличчя і тіла LAVANY® Beauty Care

Код: 629165
Кешбек 5 грн
399 грн
- 25 %
Ваша знижка 100 грн
399 грн
299 грн
Кешбек 5 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Набір змінних насадок для чищення особи і тіла LAVANY® Beauty Care

  Набір змінних насадок LAVANY® Beauty Care призначений для універсальної щітки Lavany 7-в-1. Він включає три змінні щітки: полімерну для глибокого очищення обличчя, силіконову та насадку для догляду за тілом. Кожна з них підходить для різних типів шкіри, включаючи нормальну, жирну, суху, комбіновану та чутливу.

   

  Щітка для глибокого очищення обличчя

  Шовковиста м'яка щетина з полімеру PBТ акуратно та дбайливо потурбується про вашу шкіру. Вона глибоко проникає в пори для ретельного очищення, ефективно прибирає жир, бруд, залишки макіяжу та допомагає позбутися від вугрів.  

   

  Силіконова щітка для обличчя

  Гнучка і зручна на дотик, вона ефективно чистить обличчя, не подразнюючи і не пошкоджуючи шкіру. Ця насадка забезпечує м'яке очищення для ніжних областей та ідеально підходить для людей з чутливою шкірою.

   
   

  Насадка для всього тіла

  Щітка з щільними гнучкими щетинками добре очищає шкіру по всьому тілу, прибирає відмерлі клітини та сприяє оновленню епідермісу. Вона прибирає все зайве з поверхні шкіри, залишаючи тіло свіжим і гладеньким.  

   

  Легка та швидка заміна

  Продумана система кріплення дозволяє вам швидко міняти щітки – просто відкрутіть одну й замініть її іншою. Це економить ваш час і полегшує весь процес догляду за обличчям і тілом.

   

  Просте обслуговування

  Гладенька і рівна щетина полегшує чистку та догляд за щітками. А матеріал, з якого виготовлені змінні насадки, не дозволяє бактеріям накопичуватися. Достатньо просто промити їх під проточною водою, і вони знову будуть готові до використання.

   
  Набір змінних насадок для чищення обличчя і тіла LAVANY® Beauty Care
  Кешбек 5 грн
  399 грн
  - 25 %
  Ваша знижка 100 грн
  399 грн
  299 грн
  Кешбек 5 грн