Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Відгуків2
Питання-відповіді1

Ультразвукова щітка для обличчя LAVANY® (PROversion)

2.3
Код:649221
Ультразвукова щітка для обличчя LAVANY® (PROversion) фото
Ультразвукова щітка для обличчя LAVANY® (PROversion) фото
Ультразвукова щітка для обличчя LAVANY® (PROversion) фото
Ультразвукова щітка для обличчя LAVANY® (PROversion) фото
Ультразвукова щітка для обличчя LAVANY® (PROversion) фото
Ультразвукова щітка для обличчя LAVANY® (PROversion) фото
1 / 6
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Підтримуйте красу і даруйте своїй шкірі порцію свіжості кожен день з ультразвуковою щіткою для обличчя LAVANY®. Розроблена фахівцями для делікатного та ретельного очищення, вона дбайливо видаляє забруднення з поверхні шкіри, одночасно масажуючи її. Ця щітка стане корисним помічником у косметичному догляді за шкірою обличчя і дозволить зробити її більш здоровою, доглянутою, сяючою.

Особливості:

  • Ультразвукова технологія для глибокого очищення та масажу
  • 3 режими роботи
  • 2 змінні щітки для різних типів шкіри
  • М'які та довговічні щетинки DuPont
  • Бездротова зарядка
  • Водонепроникність класу IPX7

Ультразвукова технологія для глибокого очищення та масажу

Щітка LAVANY® використовує ультразвукову технологію, що створює високочастотні вібрації, які допомагають глибоко очищувати пори від забруднень. На відміну від традиційних обертових щіток, вона м'яко і ніжно видаляє мертві клітини і залишки макіяжу, не розтягуючи і не подразнюючи вашу шкіру. І при цьому стимулює кровообіг, що також надає омолоджувальний ефект.

Для різних типів шкіри

LAVANY® PROversion однаково добре справляється з доглядом за нормальною, жирною або чутливою шкірою. Вона забезпечена насадками з високоякісних і супертонких щетинок DuPont, м'яких, гнучких, довговічних. Для більш ефективного догляду у комплекті передбачено 2 змінні щітки:

  • Для нормальної шкіри. Вона ідеально підходить для повсякденного використання і глибокого очищення. Ця щітка має ворсинки товщиною 0,07 мм, які чудово справляються з очищенням і видаленням макіяжу, шкірного жиру та інших забруднень.
  • Для чутливої шкіри. Ця щітка оснащена особливо делікатними щетинками товщиною всього 0,05 мм. Вони допомагають забезпечити гарний догляд і призначені для дбайливого очищення чутливої шкіри обличчя.

Ніжно або інтенсивно?

Прилад має 3 швидкості, що допомагають обирати найбільш підхожу саме вам інтенсивність впливу. Використовуйте найповільніший режим для щоденного ранкового вмивання або вмикайте найбільшу швидкість для швидкого очищення та додаткового масажу шкіри обличчя.

Робота в оптимальному режимі

Щітка LAVANY® подбає, щоб щоденні гігієнічні процедури стали якомога простішими та ефективнішими. Під час вмивання вона буде самостійно підказувати, коли пора переходити до нової зони за допомогою звукових сигналів через кожні 20 секунд. А по завершенню 1 хвилини (рекомендований час процедури) вона автоматично вимкнеться.

Продуманий дизайн

Завдяки своїй конструкції з плавно вигнутими пласкими гранями ультразвукова щітка зручно лежить у руці, а кнопка керування розташована так, щоб можна було легко перемикати швидкості під час використання. Крім того, LAVANY® PROversion водонепроникна, а отже можна брати її з собою в душ або ванну, щоб використовувати свій час з максимальною користю.

Зарядка та час роботи

Заряджається ультразвукова щітка від бездротової підставки, яка під’єднується до джерела живлення за допомогою USB-дроту. Це означає, що живитися прилад може не лише від мережі, а і від комп'ютера, ноутбука або зовнішнього акумулятора. Для повної зарядки пристрою потрібно близько 3 годин. При цьому, повного заряду вистачить на 6 тижнів, якщо використовувати LAVANY® по 1 хвилині двічі на день.