Вакуумний очищувач обличчя LAVANY® (пори, акне)

Код: 619743
Кешбек 19 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Революційний прилад для чистки та масажу обличчя

  LAVANY® Blackhead Suction Remover – дієвий та ефективний вакуумний очищувач обличчя. Пристрій масажує шкіру, усуває чорні цятки та вугрі, зчищає лущення та покращує зовнішній вигляд збільшенних пор. Прилад добре допомагає при низькому тонусі або підвищеній чутливості шкіри, а також підвищеній активності сальних залоз.

   

  Як це працює

  При систематичному використанні LAVANY® за три нескладних кроки ви зможете вирішити багато проблем шкіри. Все, що вам потрібно – очистити шкіру із застосуванням гарячого компресу, потім увімкнути пристрій та почати працювати над особою. Крім функції очищення пристрій також видаляє мертві клітини шкіри, підвищує еластичність та розгладжує дрібні тріщини та зморшки.

   

  4 рівні інтенсивності

  LAVANY® здійснює професійний догляд та обробку проблемних місць на 4-х рівнях інтенсивності, які відповідають вимогам різних типів шкіри. Очищувач ідеально підійде для ніжної, чутливої та тендітної шкіри.

   
   

  Види насадок

  Чотири (4) зйомних всмоктуючих насадки пристрою з легкістю очищують всю поверхню обличчя, включаючи чоло, щоки, підборіддя та ніс. LAVANY® має комплект з такого виду насадок:

   
  • Овальна (Oval hole) для масажу та підвищення тонусу шкіри;
  • Велика кругла (Lange round hole) для видалення найбільш «впертих» чорних цяток;
  • Маленька кругла (Small round hole) зчищає акне та шкірний жир;
  • Мікрокристалічна кругла (Microcrystalline round hole) видаляє частинки та ороговіння шкіри.
   

  Практичний та невибагливий

  LAVANY® досить невибагливий та економний. Повного заряду вистачає на 15 днів роботи. Очищувач компактний та добре переносить переміщення та перевезення. Ви можете брати його з собою в подорож. Пристрій не займе багато місця у вашому багажі, зате ви зможете організувати зручний та повноцінний догляд за обличчям в будь-яких умовах та завжди будете залишатися на висоті.

   
  Вакуумний очищувач обличчя LAVANY® (пори, акне)
  Кешбек 19 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс