LG 32" Full HD Smart TV (32LK6190PLA)

Код: 632641
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
  • ІНСТАЛЯЦІЯ ТЕЛЕВІЗОРА
  • Тип матриці LED
  • Діагональ 32"
  • Роздільна здатність Full HD
  • Сумарна потужність динаміків 10 Вт
  • Smart TV Так
  • Операційна система webOS

Full HD 1080p

Переглядайте телепрограми та фільми з роздільною здатністю 1080p. Зображення вирізняється чіткістю та високою деталізацією, яка втрачається при низькій роздільній здатності.

Dynamic Color

Новітня технологія Dynamic Color підвищує яскравість та насиченість 6 кольорів (в тому числі кольорів моделі RGB) і робить зображення більш реалістичним.

Основа природного зображення

Чотириядерний процесор усуває перешкоди, підвищує різкість і навіть покращує якість зображення з низькою роздільною здатністю до рівня 4K..

Технологія Active HDR для реалістичних сцен

HDR (розширений динамічний діапазон) - це новий стандарт якості зображення. Він забезпечує високу деталізацію і природне відтворення кольорів з розширеним діапазоном контрастності. Телевізор LG UHD підтримує кілька форматів HDR, в тому числі HDR10 Pro та HLG Pro.

Віртуальне об'ємне звучання

Здається, що технологія об'ємного звучання від LG відтворює звуки заново. Звуки навколишнього світу можна почути прямо через динамік телевізора. Додаткове обладнання не потрібне

Домашні розваги з ефектом присутності

Підключіть свої пристрої для розваг й відтворюйте ігри, фільми та інший контент на екрані телевізора.

Вишуканість всередині і зовні

Завдяки стильним металевим рамкам телевізор виглядає ще більш сучасно

DTS Virtual: X-нове вимірювання звуку

DTS Virtual: X забезпечує багатовимірне звучання. Це дає можливість відтворювати насичений звук через вбудовані динаміки телевізора.

Простота та зручність користування

Відкрийте для себе різноманіття функцій телевізора Smart TV на основі LG webOS. Не обмежуйтеся базовими функціями керування. Знаходьте та запускайте програми і преміум-служби, й користуйтеся ними за допомогою голосових команд.

LG 32" Full HD Smart TV (32LK6190PLA)