LG 55" 4K Smart TV (55SK8500PLA)

Код: 632987
 • Тип матриці Nano Cell
 • Діагональ 55"
 • Роздільна здатність UHD (4K)
 • Сумарна потужність динаміків 40 Вт
 • Smart TV Так
 • Операційна система webOS
Кешбек 335 грн
33 599 грн
Кешбек 335 грн
від 1 344 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  • Тип матриці Nano Cell
  • Діагональ 55"
  • Роздільна здатність UHD (4K)
  • Сумарна потужність динаміків 40 Вт
  • Smart TV Так
  • Операційна система webOS

  Насичений, точний колір і глибокі відтінки чорного

  Телевізор LG SUPER UHD забезпечує насичений і справжній колір під будь-яким кутом перегляду. Крім того, він забезпечує більш широкий діапазон темних кольорів та яскравості з ефектним контрастом.

  Вражаючі кольори із дисплеєм Nano Cell™

  У дисплеї LG Nano Cell застосовуються наночастинки, які оптимізують кожен колір. Ця сучасна технологія дозволяє створювати повний спектр кольорів, забезпечуючи реалістичність зображення.

  Правда про кольори на екранах телевізорів

  Телевізор LG SUPER UHD не тільки пропонує обіцяну якість зображення,але і впевнено забезпечує високу якість відтворення кольорів. Він підтримує більш точне відтворення кольорів і дозволяє кожному насолоджуватися чудовим зображенням незалежно від місця перегляду.

  Деталізоване зображення з Full Array Dimming

  Технологія Full Array Dimming керує кожною групою елементів підсвітки окремо, завдяки чому телевізори LG SUPER UHD максимально точно відтворюють кольори та забезпечують глибокий чорний колір. Ви отримуєте точне й чітке зображення з чудовим контрастом.

  Нова розробка. Інтелектуальний процесор α7

  Завдяки інтелектуальному процесору α7 (Alpha7) і ексклюзивній технології обробки зображення телевізори LG вражають насиченими кольорами та глибокою деталізацією. Неймовірно реалістичне зображення!

  Кіно у форматі HDR, яке відкриває бачення режисера

  Як і в більшості підтримуваних форматів HDR, справжнє бачення режисера можна побачити з Dolby Vision™ та Advanced HDR від Техніколор, а також з HDR10 Pro та HLG Pro.

  Dolby Atmos® Кінематографічний звук вдома

  Dolby Atmos реалістично передає рух кожного об’єкта і відтворює об’ємний звук. У поєднанні з Dolby Vision ця технологія створює відчуття справжнього кінотеатру.

  Швидке й плавне ігрове зображення у якості 4K HDR

  Телевізори LG SUPER UHD вражають винятковими ігровими характеристиками й швидким відгуком. Підтримуються ігри в якості 4K HDR із кінематографічним зображенням і ефектом присутності. Потужний і динамічний звук Dolby Atmos допомагає цілком зануритися в атмосферу гри.

  Режим галереї для занурення в атмосферу відпустки

  Споглядайте дива світу у власному домі завдяки режиму галереї. Фотографії, від яких перехоплює подих, з’являються перед вами в музичному супроводі. Вони оновлюються в TripAdvisor відповідно до пори року. Просто скажіть слово, щоб помилуватися красою пори року.

  Безмежний кіноекран

  Цільнокорпусний дизайн створює елегантний силует з усіх сторін завдяки глянцевому дисплею і граням, а також приголомшливому кіноекрану.

  LG 55" 4K Smart TV (55SK8500PLA)
  Кешбек 335 грн
  33 599 грн
  Кешбек 335 грн
  від 1 344 грн/міс