Philips 65" UHD 4K Smart TV (65OLED803/12)

Код: 633475
 • Тип матриці OLED
 • Діагональ 65"
 • Роздільна здатність UHD (4K)
 • Сумарна потужність динаміків 50 Вт
 • Smart TV Так
 • Операційна система Android TV
Модель 65"
модель 65"
Кешбек 949 грн
94 999 грн
Кешбек 949 грн
від 3 800 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  • Тип матриці OLED
  • Діагональ 65"
  • Роздільна здатність UHD (4K)
  • Сумарна потужність динаміків 50 Вт
  • Smart TV Так
  • Операційна система Android TV

  Надтонкий 4K UHD OLED на базі ОС Android TV з 3-стороннім фоновим підсвічуванням Ambilight

  • 164 см (65") Ambilight TV
  • Picture Performance Index 4500
  • HDR Perfect, розширена палітра 99%
  • Процесор P5 Perfect Picture

  Ambilight — враження без кордонів

  З Philips Ambilight фільми та відеоігри створюють неймовірний ефект занурення, а музика перетворюється на справжнє світлове шоу. Екран телевізора здається більше, ніж насправді. Інтелектуальна система світлодіодів по краях телевізора переносить кольори на стіни в режимі реального часу. Фонове підсвічування Ambilight — це ще один привід любити свій телевізор.

  OLED TV: стандарт реалістичності

  З телевізорами Philips OLED кожна сцена здається напрочуд реалістичною. Окремі пікселі можуть бути приглушені або вимкнені, забезпечуючи більш глибоку передачу чорного, яскраві кольори та приголомшливу контрастність: ви зможете розрізняти навіть об'єкти в тіні та на світлих ділянках. Більш широкий кут перегляду та плавна передача динаміки досягаються завдяки процесору Philips.

  Процесор Philips P5: чудова якість з будь-якого джерела

  Процесор Philips P5 Perfect Picture передає контент з якістю, як на джерелі. Насолоджуйтесь великою кількістю деталей, глибиною зображення, яскравістю кольорів та природністю відтінків шкіри. Неймовірна чіткість та контрастність допоможе відчути все, що відбувається на екрані. Перемагайте супротивників завдяки поліпшеній передачі рухів без розмитості.

  HDR Perfect — передача кольорів, глибина та об’єм як у кінотеатрі

  Технологія High Dynamic Range Perfect забезпечує максимальну реалістичність зображення завдяки виділенню світлих тонів, оптимальній контрастності та яскравості кольорів — відповідно до задуму режисера фільму.

  Вбудований голосовий помічник Google Assistant: пошук контенту та інші можливості

  Керуйте телевізором Android Philips за допомогою голосу. Хочете пограти у відеогру, подивитися Netflix або знайти контент та додатки у магазині Google Play? Просто дайте команду телевізору. Ви також зможете керувати усіма сумісними з Google Assistant домашніми смарт-пристроями: наприклад, приглушити яскраве світло або налаштувати термостат перед переглядом фільму. І все це — не встаючи з дивану.

  Магазин Google Play та галерея додатків Philips. Ще більше контенту

  Завдяки магазину Google Play та галереї додатків Philips на телевізор можна завантажити велику онлайн-колекцію фільмів, телепередач, музики, додатків та ігор.

  Сертифікат UHD Premium: несамовитість барв

  Сертифікат Ultra HD Premium телевізорів Philips OLED — це гарантія неперевершеної реалістичності зображення з роздільною здатністю 4K UHD. Насолоджуйтесь улюбленими фільмами та іграми завдяки приголомшливій яскравості та контрастності, а також розширеній колірній палітрі та мільйонам невловимих раніше відтінків. Більш реалістична глибина та деталізація зображень у форматі HDR дозволять розрізнити навіть найдрібніші деталі у будь-якій сцені.

  Зберігайте більше контенту завдяки пам'яті 16 ГБ з можливістю розширення

  16 ГБ з можливістю розширення – це всі ваші улюблені фільми, музика та додатки.

  DTS HD Premium Sound — глибокі баси та кришталево чисте відтворення голосу

  DTS HD Premium Suite забезпечує обробку звуку класу High-End з подальшою передачею на акустичну систему, зберігаючи чистоту звучання оригінальної доріжки й створюючи ефект занурення завдяки глибоким басам та чудовому відтворенню голосу без спотворень.

  Технологія Philips Triple Ring — висока продуктивність

  Вдосконалена технологія Philips Triple Ring ще сильніше збільшує рухливість динаміка в нашому сабвуфері — а отже, гарантує більш потужне та насичене звучання басів у нашому тонкому корпусі телевізора Philips.

  Philips 65" UHD 4K Smart TV (65OLED803/12)
  Кешбек 949 грн
  94 999 грн
  Кешбек 949 грн
  від 3 800 грн/міс