Телевізор Sony 49" 4K Smart TV (KD49XF8596BR2)

Код: 629286
Модель 49"
модель 49"
 • Кредит 0,01% до 25 платежів
 • Новинка
 • ІНСТАЛЯЦІЯ ТЕЛЕВІЗОРА
Очікується
28 499
Кешбек х2 284 ₴
 • Тип матриці LED
 • Діагональ 49"
 • Роздільна здатність UHD (4K)
 • Сумарна потужність динаміків 20 Вт
 • Smart TV Так
 • Операційна система Android TV

Завжди чітке і якісне зображення

Дізнайтеся, як процесор, технології підвищення роздільної здатності та відтворення кольору створюють неймовірно реалістичне зображення 4K HDR на великому екрані.

 
 

Одна мікросхема для неймовірної реалістичності

Завдяки технологіям Object-based HDR remaster і Super Bit Mapping 4K HDR процесор 4K HDR Processor X1 робить текстури більш деталізованими, а також підсилює глибину і природність кольорів. Більш яскраві кольори роблять зображення неймовірно реалістичним.

 
 

Object-based HDR remaster

Технологія Object-based HDR remaster аналізує кольори окремих об'єктів і коригує їх контрастність. Цим телевізори вигідно відрізняються від звичайних, які регулюють контрастність тільки по одній кривій чорно-білих тонів. Індивідуальна обробка елементів робить текстури детальніше, підсилює глибину і реалістичність зображення.

 
 

Менш різке розподілення відтінків для плавнішої градації кольорів

Проміння на заході сонця – це тисячі тонів, відтінків і градацій світла. Усі вони передаються завдяки технології Super Bit Mapping 4K HDR. Вона забезпечує природне зображення з плавними переходами відтінків без границь між ними, що можуть виникати на інших телевізорах.

 
 

Розгляньте кожну деталь в 4K

З 4K X-Reality PRO дозвіл кожного зображення підвищується, щоб максимально наблизити його до якості 4K і домогтися неймовірної чіткості 1. Все відбувається в режимі реального часу, забезпечуючи тонке опрацювання деталей.

 
 

Продуманий розподіл яскравості підсвічування. Calibrated beam LED design

Унікальна технологія Backlight Master Drive фокусує промені світлодіодів в одній точці, знижуючи розсіювання світла і попереджаючи відблиски, характерні для інших телевізорів з системою підсвічування з повним масивом світлодіодів. Завдяки цьому кожен світлодіод випускає прямі промені, що забезпечують чітке зображення з насиченими яскравими кольорами і глибокими тінями.

 
 

Весь діапазон: від глибоких тіней до яскравого білого світла

Технологія X-tended Dynamic Range PRO відповідає за збалансований розподіл підсвічування екрану для створення контрастного зображення, рівень яскравості якого в три рази перевищує характеристики звичайних телевізорів зі світлодіодним підсвічуванням, і наближає дозвіл зображення з будь-якого джерела до якості HDR.

 
 

Технологія HDR

Розширений динамічний діапазон (HDR) покращує динамічний діапазон зображення, збільшує контрастність між яскравими і темними областями. Кожен піксель відтворюється точніше при будь-якому дозволі, що робить картинку більш реалістичною і деталізованою. Фільми та телепередачі в HDR точніше відповідають якості оригінального запису, краще передають задум авторів, виглядають яскравіше, контрастніше і більш насиченими.

 
 

Барвисте зображення, яке оживає

Технологія Triluminos Display здатна відтворювати широку гаму живих квітів, і зображення на екрані набуває більш реалістичнішого тону і відтінку.

 
 

Широка колірна гамма

Технологія Triluminos Display чудово передає відтінки червоного, зеленого і синього, які визнані складно відтвореними кольорами на екрані телевізора. Це дозволяє передати найтонші нюанси кольору і створити чудове зображення.

 
 

Захоплюючі розваги в 4K HDR

Цей телевізор подарує вам неймовірне задоволення від фільмів та ігор в 4K HDR. Він підтримує різні формати HDR, зокрема HDR10 і Hybrid Log Gamma.

 

Насолоджуйтесь іграми з PlayStation в HDR якості

Телевізори 4K HDR від Sony створюють ідеальний тандем з консолями PlayStation 4 і PlayStation 4 Pro. Завдяки чітким текстурам і яскравим, насиченим кольорам ви зможете отримати справжнє задоволення від гри.

 

Знайде, що скажете

В цьому телевізорі 4K HDR з Android TV є передова система управління голосом - тепер ви можете шукати фільми і телепередачі в додатках і на каналах мовлення, просто вимовляючи їх назви2.

 

Коли ніщо не відволікає від зображення

Ніщо не буде відволікати вас, щоб ви змогли насолодитися чудовою якістю зображення. Вузька вишукана алюмінієва рамка допомагає зосередитися виключно на екрані, а кабелі приховані спереду і ззаду пристрою.

 

1Якість зображення з підвищеним дозволом залежить від джерела вхідного сигналу.

2Підтримка функцій мовлення залежить від країни.

Телевізор Sony 49" 4K Smart TV (KD49XF8596BR2)
 • Кредит 0,01% до 25 платежів
 • Новинка
 • ІНСТАЛЯЦІЯ ТЕЛЕВІЗОРА
Очікується
28 499
Кешбек х2 284 ₴

Телевізор Sony 49" 4K Smart TV (KD49XF8596BR2)

28 499 ₴