LG 77" 4K Smart TV (OLED77C8PLA)

Код: 651076
Модель 77"
модель 77"
Очікується
329 999 грн
  • Тип матриці OLED
  • Діагональ 77"
  • Роздільна здатність UHD (4K)
  • Сумарна потужність динаміків 40 Вт
  • Smart TV Так
  • Операційна система webOS

Ідеальний чорний колір. Вражаючий контраст.

Завдяки ідеальному чорному кольору досягається висока контрастність, яка відкриває багато можливостей. Цей вражаючий рівень контрастності збільшує глибину всіх кольорів, показує деталі та текстури зображень, даруючи справжні кінематографічні враження.

Нова розробка. Інтелектуальний процесор α7

Завдяки інтелектуальному процесору α7 (Alpha7) і ексклюзивній технології обробки зображення телевізори LG вражають насиченими кольорами та глибокою деталізацією. Неймовірно реалістичне зображення!

Кіно у форматі HDR, яке відкриває бачення режисера

Як і в більшості підтримуваних форматів HDR, справжнє бачення режисера можна побачити з Dolby Vision™ та Advanced HDR від Техніколор, а також з HDR10 Pro та HLG Pro.

Dolby Atmos® Кінематографічний звук вдома

Dolby Atmos реалістично передає рух кожного об’єкта і відтворює об’ємний звук. У поєднанні з Dolby Vision ця технологія створює відчуття справжнього кінотеатру.

Режим галереї для занурення в атмосферу відпустки

Споглядайте дива світу у власному домі завдяки режиму галереї. Фотографії, від яких перехоплює подих, з’являються перед вами в музичному супроводі. Вони оновлюються в TripAdvisor відповідно до пори року. Просто скажіть слово, щоб помилуватися красою пори року.

Простота та зручність користування

Відкрийте для себе розмаїття функцій телевізора Smart TV на основі LG webOS. Не обмежуйтеся базовими функціями керування. Знаходьте та запускайте програми та преміум-служби та користуйтеся ними за допомогою голосових команд.

Вписується в будь-який інтер’єр

Телевізор, який надає стилю вашій оселі. Телевізор LG OLED перенесе дизайн вашої домівки на наступній рівень.

LG 77" 4K Smart TV (OLED77C8PLA)
Очікується
329 999 грн