Samsung 65" 4K Smart TV (QE65Q9FNAUXUA)

Код: 634689
 • Тип матриці LED
 • Діагональ 65"
 • Роздільна здатність UHD (4K)
 • Сумарна потужність динаміків 60 Вт
 • Smart TV Так
 • Операційна система Tizen
Модель 65"
модель 65"
Кешбек 1165 грн
129 599 грн
- 10 %
Ваша знижка 13 000 грн
129 599 грн
116 599 грн
Кешбек 1 165 грн
від 5 184 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  • Тип матриці LED
  • Діагональ 65"
  • Роздільна здатність UHD (4K)
  • Сумарна потужність динаміків 60 Вт
  • Smart TV Так
  • Операційна система Tizen

  Справжня досконалість зображення

  Q Колір

  Три слова — понад мільярд кольорів. Дивіться улюблені шоу й фільми з найбільш реалістичними, точними і яскравими кольорами. Ви зможете побачити все, навіть ледь вловимі ​​відтінки кольору в кожній сцені, точно так само, якби ви спостерігали все це вживу.

  Об'єм кольору

  Телевізор Q9F забезпечує 100-відсоткове значення показника «об'єм кольору», що означає, що він максимально розширює діапазон точних, насичених і високодеталізованих кольорів, які ви можете побачити на екрані телевізора.

  Q Contrast Elite

  Телевізор Q9F відтворює неймовірно глибокий чорний і яскравий білий кольори. Насолоджуйтеся найдрібнішими деталями в найтемніших ділянках кожної сцени на екрані, навіть якщо в кімнаті буде увімкнено все освітлення.

  Direct Full Array Elite

   Технологія Direct Full Array Elite підкреслює навіть найдрібніші деталі, безпосередньо контролюючи кожну окрему світлову одиницю.

  Ultra Black Elite

  Спеціальне антивідблискове покриття Ultra Black Elite мінімізує відбиття світла на екрані телевізора Q9F і підвищує контрастність.

  Q HDR Elite (HDR 10+)

  Ви побачите неможливе завдяки технології розширення динамічного діапазону Q HDR Elite (HDR 10+) — зображення очима режисера і дрібні деталі об'єктів, прихованих у найтемніших і найсвітліших фрагментах зображення.

  Телевізор, який прослужить довго

  Квантові точки, що використовуються в QLED-телевізорах Samsung, є неорганічними. Це означає, що екран не вигоряє з часом, і дивовижні кольори та деталі, які ви бачите сьогодні, залишатимуться такими самими упродовж багатьох років.

  Q Engine

  Чудова якість зображення завдяки потужнішому процесору Q Engine. Неймовірно швидкий процесор аналізує контент і забезпечує максимально високу якість зображення.

  Дивіться на зображення, а не на телевізор

  Телевізор Q9F повністю змінить ваше уявлення про перегляд різноманітного контенту з його вишуканою елегантністю і стилем.

  Невидиме підключення

  Нарешті! Тепер всі проводи, включаючи шнур живлення, можна заховати в одному майже невидимому кабелі. Нове рішення One Invisible Connection дозволяє підключати до телевізора зовнішні пристрої через окремий модуль One Connect Box і зробити їх непомітними. Настав час приділити увагу дизайну вашого дому з телевізорами Q9F 2018.

  Технологія One Connect

  Підключіть усі зовнішні пристрої до модуля One Connect Box. Це усуне проблему джгутів кабелів і ви отримаєте більше задоволення від перегляду телепередач. Організуйте свій простір так, як вам подобається.

  Більше ніякого чорного екрана

  Забудьте про звичний чорний екран. Новий режим Ambient Mode зробить ваш інтер'єр цікавішим.

  Безмежний дизайн 360°

  Безмежний дизайн 360° ще більше посилить ваші враження від перегляду. Тонкий безрамковий з усіх чотирьох боків екран QLED-телевізора здається ширшим, ніж він є насправді, і створює враження ніби ви знаходитеся в кінотеатрі.

  Рішення One Mount

  Приймайте рішення щодо декору своєї кімнати залежно від своїх уподобань, а не телевізора. Рішення One Mount для QLED-телевізора дозволить вам встановити свій телевізор у тому місці і в такий спосіб, як ви захочете. Спробуйте використовувати різні стилі, наприклад, повісити телевізор на стіну або встановити на одній з різних підставок, які можна легко змінювати.

  Розумний спосіб використання smart TV

  Швидко, просто і зручно знаходьте потрібний контент. Використовуйте один пульт дистанційного керування для управління всіма функціями і простий хаб для управління всіма пристроями. Витрачайте менше час на пошуки, а більше насолоджуйтеся переглядом. Користуватися телевізором ще ніколи не було так просто.

  ПЗ SmartThings

  SmartThings перетворює ваш телевізор на хаб для ваших пристроїв "розумного дому", від холодильника до смартфона. Контролюйте і відстежуйте роботу своїх сумісних пристроїв за допомогою єдиного універсального рішення для віддаленого керування — створіть свій власний "розумний дім".

  Samsung 65" 4K Smart TV (QE65Q9FNAUXUA)
  Кешбек 1165 грн
  129 599 грн
  - 10 %
  Ваша знижка 13 000 грн
  129 599 грн
  116 599 грн
  Кешбек 1 165 грн
  від 5 184 грн/міс