Поїлка для тварин Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser

Код: 638101
Кешбек 29 грн
1 499 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser – сучасний диспенсер для води, який втамує спрагу ваших домашніх вихованців. Просто наповніть його контейнер водою, увімкніть пристрій – і можна спокійно йти на роботу або прогулянку. Безпечний ABS-пластик та практично повна відсутність шуму дозволяють розташувати поїлку навіть у спальні.

  Особливості:

  • Насичення води киснем
  • Багатоступенева система фільтрації
  • Індикатори заміни фільтра та доливання води
  • Низький рівень шуму – до 40 дБ
  • Автоматичне вимикання
  • Місткість контейнера – 2 літри.
  • Номінальна потужність – 2,5 Вт

  Стильний дизайн

  Як і належить пристроям Xiaomi, диспенсер отримав сучасний мінімалістичний дизайн. Він чудово впишеться практично у будь-який інтер'єр. Корпус Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser виконаний з білого пластику і радує око плавними лініями. Поїльна поверхня зроблена прозорою, що не лише покращує зовнішній вигляд пристрою, а й спрощує контроль чистоти.

  Угамування спраги

  Постійний доступ до чистої питної води є надзвичайно важливим для здоров'я котів та собак. Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser забезпечує циркуляцію води у поїльній поверхні, що створює у тварини відчуття природного водоймища й дозволяє вгамовувати спрагу з особливою насолодою. Місткість внутрішнього контейнера становить 2 літри.

  Фільтрація води

  Творці диспенсера подбали і про поліпшення якості води. Багатоступенева система фільтрації Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser затримує дрібні частинки, волосся, залишковий хлор, іони важких металів та інші забруднюючі елементи. Всебічне очищення та пом'якшення води покращує її смак і робить більш безпечною для здоров'я домашніх тварин.

  Безпечний у всьому

  Цей девайс безпечний і для вихованців, і для їх господарів. Сучасний ABS-пластик не виділяє неприємних запахів та шкідливих випарів у приміщенні. А ретельно продумана конструкція Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser виключає небезпеку ураження електричним струмом, що вкрай важливо для пристроїв, що контактують з водою. Додавати воду можна без вимкнення пристрою.

  Практичність та економія

  Конструкція Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser дозволяє легко очищувати його елементи, щоб вихованець завжди був забезпечений ідеально чистою водою. Номінальна потужність пристрою 2,5 Вт – менше ніж у світлодіодної лампи – що дозволяє йому практично не впливати на рахунки за електроенергію.

  Поїлка для тварин Xiaomi Mijia Creative Simple Pet Water Dispenser
  Кешбек 29 грн
  1 499 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс