Очищувач лап PETKIT Pet Dog Foot Washer Clean Cup Portable S

Код: 641720
Модель S
модель S
Кешбек 13 грн
699 грн
Кешбек 13 грн
від 28 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Сльота та погана погода не скасовують потребу прогулянок з собакою. Petkit Pet Dog Foot Washer Clean Cup – портативний очищувач для лап, який дозволяє без зусиль видалити бруд з лап вашого вихованця. Всього кілька рухів – і жодних слідів на підлогових покриттях.

  Особливості:

  • М'які силіконові щетинки
  • Очищення за допомогою води
  • Розбірна конструкція

  Для чого це потрібно?

  Будова собачих лап сприяє скупченню бруду на їх поверхні, особливо в погану погоду. Портативний очищувач створений для очищення лап після прогулянок, щоб пісок та пил не розносилися твариною по квартирі. Просто налийте трохи води у Petkit Paw Cleaner – і можна переходити до гігієнічної процедури.

  Ретельне очищення

  Циліндрична форма очищувача дозволяє видаляти бруд не лише з подушечок лап, а й з боків. Силіконові щетинки розташовані по всіх внутрішніх стінках аксесуара, завдяки чому для очищення кожної лапи потрібно всього кілька рухів.

  Комфорт для вихованця

  Форма пристрою заснована на фізіологічній будові собачих лап, щоб очищення було комфортним для домашнього улюбленця. Силіконові щетинки масажують лапу й стимулюють кровообіг. У конструкції очисника відсутні гострі елементи, що запобігає травмуванню подушечок.

  Розбірна конструкція

  Очисник для лап можна мити під проточною водою, щоб він був чистим до наступної прогулянки. Petkit Paw Cleaner отримав розбірну конструкцію, яка дозволяє промити кожну його деталь окремо. При митті рекомендується використовувати неагресивні мийні засоби.

  Очищувач лап PETKIT Pet Dog Foot Washer Clean Cup Portable S
  Кешбек 13 грн
  699 грн
  Кешбек 13 грн
  від 28 грн/міс