Розумна годівниця для тварин Hoison (White)

Код: 602467
5 999 грн


 

Розумна годівниця для тварин Hoison

Hoison — це розумна інноваційна годівниця для собак, кішок та інших домашніх улюбленців. Годівниця надає можливість годувати тварину на відстані, незалежно від того, де ви знаходитесь.

 

Hoison — ідеальний вихід для люблячих господарів домашньої тварини, які по роботі або через інші обставини змушені надовго залишати свій будинок.

 

 

Віддалене керування за допомогою смартфона

Керувати годівницею досить просто через спеціальний багатофункціональний додаток для мобільних пристроїв iOS і Android. Ви зможете годувати вашу тварину в будь-який час і особисто контролювати процес

 

Як правильно користуватися годівницею Hoison

Для того, щоб почати користуватися пристроєм, перш за все потрібно «зарядити» його кормом. Сухий корм засипається в годівницю через верхній отвір, який потім накривається кришкою. Обсяг контейнера годівниці — 4 літри (більш, ніж на 2 кг сухого корму).

 

 

Лоток для тварини знаходиться в нижній частині годівниці. Лоток висувається автоматично по вашій команді або в заданий час. Обсяг корму та час годування задаються за допомогою панелі управління з РК-дисплеєм. Після того, як корм опиниться  в контейнері, вам потрібно налаштувати розклад годування або безпосередньо дати команду на видачу їжі.

 

Дбайливий контроль

Hoison оснащений всім необхідним обладнанням, яке допомагає вам годувати тварину. Годівниця дозволяє уточнювати дозування корму, стежити за улюбленцем і дізнаватися чи все у нього гаразд.

Завдяки відеокамері, мікрофону та динаміку, які вбудовані в пристрій, ви можете:
  • Покликати тварину, коли корм буде поданий
  • Спостерігати за твариною в процесі годування
  • Заспокоїти улюбленця, якщо він тривожиться або нудьгує
  • Зробити фото тварини
 

Взаємодія з вашим улюбленцем відбувається в будь-який зручний для вас час за вашим бажанням.

 

 

Підсвічування лотка в нічний час

Щоб улюбленцю було зручніше знайти лоток в нічний час доби, на корпусі годівниці розташований спеціальний світлодіодний нічник. Він підсвічує висувний лоток з кормом і невелику площу біля нього. В Hoison передбачено все!

 

Переваги розумної годівниці

Окрім повноцінної взаємодії з твариною, Hoison має інші зручні функції. Ви можете налаштувати час і обсяг корму, який буде видаватися тварині. Функція Cloud допомагає вам записувати ситуацію про годування тварини. А також керувати здоровим харчуванням вашої тварини із застосуванням кривої графіка харчування тварини. Легке відмірювання порцій дозволяє вам дізнатися обсяг залишку корму.

 

Розумна годівниця для тварин Hoison (White)
5 999 грн