Іригатор Jetpik 200 Travel

Код: 638809
Кешбек 77 грн
3 889 грн
Кешбек 77 грн
від 156 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Незамінний помічник для підтримки здоров'я зубів та ясен, сяючої посмішки та свіжого дихання!

  Іригатор працює за принципом гідромасажного впливу: спрямований пульсуючий струмінь води забезпечує глибоке очищення в місцях, недоступних для зубної щітки, а також дбайливо зміцнює ясна. Іригація порожнини рота - корисна, ефективна та приємна процедура, рекомендована стоматологами для щоденної гігієни зубів та ясен.

  Технологія СМАРТ-НИТКА робить іригатор Jetpik кращим рішенням для домашньої гігієни порожнини рота

  Технологія смарт-ника об'єднує силу водного струменя та проникаючі здібності пульсуючої зубної нитки (флосса). Внаслідок механічного тертя флосса мікрочастинки їжі та бактеріальний наліт легко видаляються як з відкритих поверхонь зубів, так і з важкодоступних місць: навколо брекетів, між зубами, під лінією ясен.

  Дослідження показали, що JetPik ефективніше ніж інші водні іригатори на 240%

  JETPIK - сучасний портативний пристрій для повноцінного догляду за ротовою порожниною. Система Смарт Floss запатентована й використовується виключно в іригаторах JetPik.

  Чому стоматологи віддають перевагу JetPik

  Ідея використовувати пульсуючий водний струмінь для догляду за зубами з'явилася ще у 1962 році. Весь цей час технологія розвивалася та вдосконалювалася. Але справжній прорив стався протягом останніх років, коли команда JetPik, що складається з топ-фахівців у галузі біомедицини, механіки та електроніки вклала свій талант в розробку самої передової побутової системи з догляду за зубами.

  Функціональність іригатора JetPik

  Користувачі відзначають позитивний ефект вже після перших застосувань іригатора JetPik. А його щоденне використання запобігає пігментації зубів та зупиняє запальні процеси в яснах.

  Система Floss. Вібруюча зубна нитка підвищує очищувальний ефект до 90-99.9%. Все інше - це багатоденні бактеріальні бляшки та зубний камінь.

  Система Water Jet. Пульсуючий струмінь води видаляє бактеріальний наліт та залишки їжі у недоступних для щітки місцях. Частота пульсації струменя 20-25 разів за секунду.

  Електрична зубна щітка. Завдяки оптимальному режиму вібрації (20000 коливань за хвилину) щітка ретельно вичищає відкриті поверхні зубів.

  Сучасний, компактний, багатофункціональний та зручний прилад для очищення зубів та догляду за яснами

  Прилад має легку вагу й комфортний для руки. На корпусі розташовані клавіші керування (увімк, вимк.) та перемикач швидкостей (всього 6 швидкостей). Прилад оснащений літієвим акумулятором, що дозволяє використовувати його без підзарядки до 15-20 разів. А також продовжує терміни служби приладу, зменшує його вагу та об'єм у кілька разів.

  Струменева насадка

  Насадка для подачі спрямованого струменя води може бути використана як у комплекті зі смарт-флосом, так і без нього. Зручна конструкція дозволяє обробляти важкодоступні місця.

  Запатентовані флос-картриджі

  Капсули з вбудованою зубною ниткою підсилюють ефект іригації та очищують проміжки між зубами від бактеріального нальоту та шматочків їжі. Рекомендоване використання - 1 місяць (близько 30 застосувань). У комплекті є запасні картриджі.

  Електрозвукова зубна щітка

  Насадка-щітка виготовлена з високоякісного міцного DUPONT нейлону. Звукові хвилі рухають щетинки зі швидкістю 20000 коливань за хвилину, що сприяє ефективному очищенню поверхні зубів від пігментного та бактеріального нальотів.

  Очищувач язика

  Лопаточка анатомічної форми очищає язик від нальоту до самого кореня й не викликаючи при цьому блювотний рефлекс. Позбавляє ротову порожнину від джерела неприємного запаху та покращує чутливість смакових рецепторів.

  Шланг з кліпсою TRAVEL

  Розроблений спеціально для використання іригатора у будь-якому, зручному для вас місці. Мініатюрний силіконовий шланг для подачі води кріпиться до будь-якої ємності з водою за допомогою кліпси.

  Зарядний пристрій

  Безконтактний зарядний пристрій у вигляді базової підставки працює як від мережі (100-250В) через АС-адаптер, так і через USB-роз'єм.

  Пластиковий бокс

  Зручний та компактний футляр виготовлений із пластику підвищеної міцності. Всі насадки зберігаються в окремих гніздах, не стикаючись одне з одним.

  Іригатор Jetpik 200 Travel
  Кешбек 77 грн
  3 889 грн
  Кешбек 77 грн
  від 156 грн/міс