Іригатор Jetpik JP 51M Solo

Код: 639134
Кешбек 39 грн
2 089 грн
- 5 %
Ваша знижка 100 грн
2 089 грн
1 989 грн
Кешбек 39 грн
від 80 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Незамінний помічник для підтримки здоров'я зубів та ясен, сяючої посмішки та свіжого дихання!

  Іригатор працює за принципом гідромасажного впливу: спрямований пульсуючий струмінь води забезпечує глибоке очищення в місцях, недоступних для зубної щітки, а також дбайливо зміцнює ясна. Іригація порожнини рота - корисна, ефективна та приємна процедура, рекомендована стоматологами для щоденної гігієни зубів та ясен.

  Технологія СМАРТ-НИТКА робить іригатор Jetpik кращим рішенням для домашньої гігієни порожнини рота

  Технологія смарт-ника об'єднує силу водного струменя та проникаючі здібності пульсуючої зубної нитки (флосса). Внаслідок механічного тертя флосса мікрочастинки їжі та бактеріальний наліт легко видаляються як з відкритих поверхонь зубів, так і з важкодоступних місць: навколо брекетів, між зубами, під лінією ясен.

  Дослідження показали, що JetPik ефективніше ніж інші водні іригатори на 240%

  JETPIK - сучасний портативний пристрій для повноцінного догляду за ротовою порожниною. Система Смарт Floss запатентована й використовується виключно в іригаторах JetPik.

  Чому стоматологи віддають перевагу JetPik

  Ідея використовувати пульсуючий водний струмінь для догляду за зубами з'явилася ще у 1962 році. Весь цей час технологія розвивалася та вдосконалювалася. Але справжній прорив стався протягом останніх років, коли команда JetPik, що складається з топ-фахівців у галузі біомедицини, механіки та електроніки вклала свій талант в розробку самої передової побутової системи з догляду за зубами.

  Функціональність іригатора JetPik

  Користувачі відзначають позитивний ефект вже після перших застосувань іригатора JetPik. А його щоденне використання запобігає пігментації зубів та зупиняє запальні процеси в яснах.

  Система Floss. Вібруюча зубна нитка підвищує очищувальний ефект до 90-99.9%. Все інше - це багатоденні бактеріальні бляшки та зубний камінь.

  Система Water Jet. Пульсуючий струмінь води видаляє бактеріальний наліт та залишки їжі у недоступних для щітки місцях. Частота пульсації струменя 20-25 разів за секунду.

  Струменева насадка

  Насадка для подачі спрямованого струменя води може бути використана як у комплекті зі смарт-флосом, так і без нього. Зручна конструкція дозволяє обробляти важкодоступні місця.

  Запатентовані флос-картриджі

  Капсули з вбудованою зубною ниткою підсилюють ефект іригації та очищують проміжки між зубами від бактеріального нальоту та шматочків їжі. Рекомендоване використання - 1 місяць (близько 30 застосувань). У комплекті є запасні картриджі.

  Шланг з кліпсою TRAVEL

  Розроблений спеціально для використання іригатора у будь-якому, зручному для вас місці. Мініатюрний силіконовий шланг для подачі води кріпиться до будь-якої ємності з водою за допомогою кліпси.

  Іригатор Jetpik JP 51M Solo
  Кешбек 39 грн
  2 089 грн
  - 5 %
  Ваша знижка 100 грн
  2 089 грн
  1 989 грн
  Кешбек 39 грн
  від 80 грн/міс