Іригатор SOWASH Сім'я

Код: 634125
Кешбек 25 грн
1 799 грн
- 28 %
Ваша знижка 500 грн
1 799 грн
1 299 грн
Кешбек 25 грн
від 52 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Іригатор SOWASH Сім'я – компактний пристрій італійського виробництва для професійного догляду за ротовою порожниною. Він ефективно видаляє зубний наліт та залишки їжі між зубами, при цьому масажуючи ясна. Іригатор отримав просту та надійну конструкцію, яка забезпечує його довговічність.

  Особливості:

  • Клапан безпеки для оптимального напору води
  • Для кранів з внутрішньою та зовнішньою різьбою
  • Фільтри для захисту від механічних часток
  • 2 види очисних насадок

  Здоров'я ваших зубів

  Використання іригатора допоможе запобігти пошкодженню зубів та захворюванням ясен. Іригатор SOWASH Сім'я дбайливо очищує зуби та важкодоступні проміжки між ними від залишків їжі та зубного нальоту. При цьому струмінь води полоще та масажує ясна, запобігаючи запальним процесам.

  Автономна робота

  Оскільки цей іригатор працює від напору води, ви не прив'язані до наявності розетки у ванній або купівлі батарейок. Просто під'єднайте SOWASH Сім'я до змішувача та насолоджуйтеся ідеальною чистотою ротової порожнини.

  Комплект насадок

  У комплекті з іригатором ви отримуєте 2 високоякісні насадки. Насадка Hydro-Jet (монострумінь) забезпечує глибоке очищення міжзубних проміжків від нальоту та часточок їжі, створюючи один потужний водяний струмінь. Пародонтологічна насадка Hydro-Pulser створює багатоструменевий потік води для загальної гігієни порожнини рота та масажу ясен.

  Безпечна конструкція

  Іригатор отримав запатентовану конструкцію розподілу напору води з клапаном безпеки, який здатний скидати надлишки води в умивальник. Використовуючи SOWASH Сім'я ви зможете забути про нерівномірне надходження води в зубну порожнину, а тиск на ясна буде комфортним та безпечним. Відсутність живлення від мережі виключає небезпеку ураження електричним струмом.

  Беріть завжди з собою

  Повноцінно дбайте про здоров'я своїх зубів та ясен, де б ви не були. Тепер професійна гігієна ротової порожнини доступна навіть в поїздках та подорожах. Іригатор SOWASH Сім'я не займе багато місця серед ваших речей, він отримав компактну конструкцію та зручну сумку для транспортування.

  Для чищення імплантів та брекетів

  Клінічні дослідження показали високу ефективність використання SOWASH Сім'я при очищенні зубів у пацієнтів, які використовують імпланти та різноманітні ортодонтичні апарати. Потужний потік води глибоко очищує важкодоступні місця, забезпечуючи хорошу гігієну.

  Легке встановлення

  Іригатор SOWASH Сім'я легко встановити практично в будь-якій ванній кімнаті. Він отримав металеві фільтри як із зовнішньою, так і з внутрішньою різьбою. Просто під’єднайте пристрій до змішувача, використовуючи компактний гайковий ключ, який входить в комплект. Також використання фільтрів захищає від механічних часток у воді.

  Іригатор SOWASH Сім'я
  Кешбек 25 грн
  1 799 грн
  - 28 %
  Ваша знижка 500 грн
  1 799 грн
  1 299 грн
  Кешбек 25 грн
  від 52 грн/міс