Іригатор SOWASH Сім'я Basic

Код: 634124
Кешбек 13 грн
1 449 грн
- 52 %
Ваша знижка 750 грн
1 449 грн
699 грн
Кешбек 13 грн
від 28 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  SOWASH Сім'я Basic – доступний та компактний іригатор італійського виробництва, який ефективно очищує ротову порожнину. Він якісно видаляє зубний наліт та очищує простір між зубами. Проста та надійна конструкція іригатора не вимагає під’єднання до мережі або встановлення батарейок, працюючи виключно від напору води.

  Особливості:

  • Клапан безпеки для оптимального напору води
  • Для кранів з внутрішньою та зовнішньою різьбою
  • Фільтри для захисту від механічних часток

  Ідеальна чистота

  Іригатор створює потужний струмінь, який очищує зуби та простір між ними від нальоту та залишків їжі. SOWASH Сім'я Basic забезпечить глибоке очищення навіть найвіддаленіших куточків ротової порожнини. Гігієна ротової порожнини дозволить зберегти здоров'я ваших зубів та заощадити на послугах стоматолога.

  Потужна насадка

  При чищенні звичайною зубною щіткою важкодоступні ділянки можуть отримувати недостатньо уваги. Як наслідок, за видимої чистоти зубів, наліт продовжує псувати зубну емаль. SOWASH Сім'я Basic укомплектований насадкою Hydro-Jet (монострумінь), яка забезпечує глибоке очищення міжзубних проміжків від нальоту та часточок їжі, створюючи один потужний водяний струмінь.

  Абсолютна безпека

  Для безпечного та якісного очищення важливий оптимальний напір води, який буде добре очищувати, але не зашкодить яснам. SOWASH Сім'я Basic отримав запатентовану конструкцію розподілу напору води з клапаном безпеки, який здатний скидати надлишки води в умивальник. Відсутність живлення від мережі виключає небезпеку ураження електричним струмом.

  Чистка ортодонтичних апаратів

  SOWASH Сім'я Basic буде особливо корисний для тих, хто використовує імпланти та брекети. Потужний монострумінь глибоко очищує важкодоступні місця їх прилягання до зубів, забезпечуючи абсолютну чистоту ротової порожнини.

  Просте встановлення

  Ви зможете легко встановити іригатор у ванній кімнаті з кранами різних типів. Він укомплектований металевими фільтрами як із зовнішньою, так і з внутрішньою різьбою. Просто під’єднайте SOWASH Сім'я Basic до змішувача у вашій ванній кімнаті. Також використання фільтрів захищає від механічних часток у воді.

  Іригатор SOWASH Сім'я Basic
  Кешбек 13 грн
  1 449 грн
  - 52 %
  Ваша знижка 750 грн
  1 449 грн
  699 грн
  Кешбек 13 грн
  від 28 грн/міс