Набір змінних щіток-насадок Xiaomi MiJia mini

Код: 640536
Кешбек 7 грн
399 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 4 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Набір змінних щіток-насадок Xiaomi MiJia mini

  Правильний догляд за ротовою порожниною, це не лише регулярне чищення зубів, а й своєчасна заміна щіток. Фахівці рекомендують змінювати їх раз на 2-3 місяці. Це стосується як звичайних, так і сучасних електричних щіток. Тому для власників розумної електричної зубної щітки Xiaomi MiJia виробник підготував спеціальний набір змінних щіток-насадок. До нього входять 3 голівки міні-формату з делікатними щетинками від американської компанії DuPont. Щітки допоможуть швидко і легко видалити зубний наліт без пошкодження ясен і зроблять щоденні гігієнічні процедури приємніше.

  Оптимальна щільність та жорсткість

  Щетинки DuPont StaClean товщиною 0,152 мм мають оптимальний рівень жорсткості і досить щільно розміщені одне до одного. Тому щітки-насадки Xiaomi MiJia mini здатні очищувати зуби від залишків їжі та зубного нальоту на 40% ретельніше та ефективніше у порівнянні зі звичайними щітками.

  Дбайливе та безпечне очищення

  Особлива скруглена форма щетинок дозволяє зробити процес чищення зубів не лише приємним, а й безпечним. Завдяки заокругленим краям ворсинки не дряпають ясна і не ушкоджують емаль.

  Продумана до дрібниць

  Плавно закруглені голівки зубних щіток пройшли ретельну обробку та шліфування для ідеальної гладкості. А безметалеве кріплення щетинок значно збільшує безпеку, оскільки унеможливлює іржавіння елементів та потрапляння шкідливих частинок до ротової порожнини.

  Своєчасне нагадування

  Згодом очищувальна насадка поступово зношується й втрачає свою жорсткість. Це не завжди помітно, тому зубна щітка Xiaomi MiJia, оснащена ST G-сенсором, який синхронізується зі спеціальним додатком для смартфона і повідомить вас, коли настане час заміни голівки щітки.

  Обробка ультрафіолетом

  Кожна голівка зубної щітки проходить УФ-стерилізацію, щоб очистити її від усіляких небезпечних мікроорганізмів та бактерій, а вакуумне асептичне пакування, зберігає насадку в чистоті та стерильності при транспортуванні.

  Набір змінних щіток-насадок Xiaomi MiJia mini
  Кешбек 7 грн
  399 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс