Насадка для зубної щітки Xiaomi SOOCAS X3 (Black) 2 шт

Код: 624844
2 товари Black
колір Black
 • Black
  399 грн
 • White
  399 грн
Кешбек 7 грн
399 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 4 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Насадка для зубної щітки Xiaomi SOOCAS X3 (Black)

  Білі та здорові зуби

  • Подвійна 3D-дуга насадки зубної щітки
  • 0.152 мм імпортна м'яка щетина від компанії DuPont США
  • Висока щільність посадки
  • УФ-стерилізація
  • Вакуумна асептична упаковка
   

  Висока щільність щетинок зубної щітки SOOCAS X3 Clean Black, а також їх форма та конструкція, дозволять забезпечити максимальний рівень ефективності в процесі чистки зубів. Щетинки у вигляді певних геометричних фігур (ромб, трапеція тощо), сприяють ефективному видаленню зубного нальоту. Крім того, напівкругла форма щетинок забезпечує безпечне чищення, а саме: не дряпає і не завдає пошкоджень вельми чутливій тканині ясен. Тому процес чищення зубів стане для вас не тільки приємним, але і безпечним.

   

  Всі насадки для зубної щітки SOOCAS X3, проходять обов'язкову сертифікацію в США FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів). Кожна головка зубної щітки проходить УФ-стерилізаційну обробку, щоб очистити її від всіляких шкідливих мікроорганізмів, а вакуумна асептична упаковка, збереже насадку в чистоті і стерильності при транспортуванні.

   

  Легка та швидка заміна

  Насадка для чищення поступово зношується і втрачає свою жорсткість. Це не завжди помітно, тому зубна щітка SOOCAS X3, оснащена ST G-сенсором, який за допомогою спеціального додатку для смартфона, повідомить Вас, коли настане час заміни головки щітки.


  Насадка для зубної щітки SOOCAS X3 Clean Black знімається і встановлюється дуже легко, що в значній мірі спростить процес її очищення, заміни та подальшого обслуговування.   
  Насадка для зубної щітки Xiaomi SOOCAS X3 (Black) 2 шт
  Кешбек 7 грн
  399 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс