Розумна зубна електрична щітка Xiaomi MiJia (White)

Код: 622788
Кешбек 23 грн
1 999 грн
- 40 %
Ваша знижка 800 грн
1 999 грн
1 199 грн
Кешбек 23 грн
від 48 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 4 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ефективне очищення ротової порожнини

  Незамінний помічник у догляді за порожниною рота - ультразвукова щітка MiJia відрізняється бездоганно продуманою конструкцією. Особливий дизайн головки щітки і щільно розміщені одна до одної щетинки, сприяють більш ефективному проникненню в проміжки між зубами і дозволяють видаляти не тільки залишки їжі, а й зубний наліт, не дряпаючи при цьому зубну емаль.      

  Все для зручності користувача

  Зубна електрощітка MiJia подбає не тільки про здоров'я ваших зубів. Легка вага, комфортне розташування в руці, очищення за лічені секунди - характеристики зручності, які здатні перетворити звичайний процес гігієни зубів в приємне повсякденне заняття. Адже погодьтеся, що хороша зубна щітка повинна відповідати наступним чотирьом умовам:

   

   

  Потужний інноваційний двигун

  В електричній зубній щітці MiJia застосовується інноваційний високопродуктивний підвісний акустичний мотор, який працює за принципом магнітної левітації. Хороша електрична зубна щітка не тільки має високочастотну вібрацію, а й має високу потужність. Співпраця німецьких і японських експертів, дозволила розробити потужний звуковий двигун з магнітною левітацією, з піковою частотою 31 000 разів/хв і обертовим моментом на виході до 230 грам-сил/сантиметр.

   

  Завдяки потужності обертання в 230 грам-сил/сантиметр, двигун утворює високочастотні вібрації, які передаються безпосередньо до голівки щітки без втрат. Така технологія дозволяє значно поліпшити результати чистки зубів.

   

   

  Безпечне та якісне очищення

  Головка зубної щітки має округлений дизайн. Вона дуже ретельно опрацьована, відшліфована. Щетинки DuPont мають найбільш оптимальний рівень жорсткості і досить щільно розміщені одна до одної, що дозволило поліпшити процес очищення ротової порожнини від залишків їжі на 40%.

   

   

  3 режими очищення

  Для користувачів MiJia були розроблені три режими очищення, два з яких - стандартний і м'який, - мають заводські налаштування, а третій можна налаштувати індивідуально в залежності від особливості ваших зубів і особистих переваг.

   

   

  Синхронізація зі смартфоном

  Хочете користуватися всіма можливостями «розумної» електрощітки MiJia? Тоді вам просто потрібно встановити на свій мобільний девайс фірмовий додаток для зубної щітки MiJia і синхронізувати зубну щітку зі смартфоном. Після синхронізації, ви зможете проводити індивідуальні налаштування режиму очищення, переглядати звіти про положення вашої руки під час чищення зубів, а також читати рекомендації по догляду за ротовою порожниною.

   

  6 вбудованих датчиків

  Зубна електрощітка MiJia оснащена шістьма датчиками, які зчитують й аналізують різні показники, після чого зберігають їх на вашому мобільному пристрої. Дані показники ви можете показати стоматологу для розробки індивідуальних рекомендацій по догляду за порожниною рота.

   

   

  До 18 днів на одному заряді

  Користуйтеся електрощіткою до 18 днів без необхідності підзарядки, адже потужний вбудований акумулятор ємністю в 700 мАг забезпечить безперебійну роботу пристрою, а APP-додаток заздалегідь повідомить вас про необхідність заміни MiJia Electric Toothbrush.      

  Зручна зарядка

  Поповнити запас електроенергії пристрою можна підключивши кабель зарядки до стандартного порту USB, який є в ПК, портативному акумуляторі і багатьох інших девайсах.

   

   

  Ефективний захист від вологи

  Принцип роботи захисту зарядки гаджета полягає в безпомилковому розпізнанні саме електричної зубної щітки. Якщо в зарядний пристрій випадково потрапляє сторонній предмет, наприклад, монета або кільце, спрацьовує захисний механізм зниження потужності. Таким чином, нагрів стороннього предмета не відбувається, що істотно мінімізує ризик отримання будь-яких ушкоджень або травм власником.

   

   

  Продумана антиковзаюча конструкція

  Верхня поверхня зубної щітки має спеціальне покриття, яке дозволяє надійно фіксувати MiJia в руці і не турбуватися про те, що електрощітка випаде з руки і розлетиться на друзки.

   

   

  Кнопка перемикання режимів

  Безшовна конструкція зубної щітки дозволила з'єднати всі елементи в одне ціле. Кнопка перемикання надійно захищена від попадання вологи і крім того, під неї не будуть забиватися залишки зубної пасти або пил.

   

   

  Зручна зарядна платформа

  Електрична зубна щітка MiJia розрядилася? Жодних проблем! Встановіть її на спеціальну зарядну платформу в чітко збалансований посадковий роз'єм і вуаля, процес зарядки розпочато.

   

  Варіанти дизайну для всієї родини

  Зубна щітка - це предмет особистої гігієни. Саме тому дуже важливо користуватися виключно своєю щіткою. Для вирішення цієї «проблеми», конструктори розробили спеціальні зйомні кольорові кільця, які легко одягаються на підставку MiJia і з якими ви візуально визначите саме свою електрощітку.

   

  Розумна зубна електрична щітка Xiaomi MiJia (White)
  Кешбек 23 грн
  1 999 грн
  - 40 %
  Ваша знижка 800 грн
  1 999 грн
  1 199 грн
  Кешбек 23 грн
  від 48 грн/міс