Зубна щітка Xiaomi Tooth Youth (Gray)

Код: 637746
2 товари Gray
колір Gray
 • Gray
  99 грн
 • White
  49 грн
Кешбек 1 грн
99 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 4 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Щоб ваші зуби були здоровими, міцними, а посмішка красивою і променистою, дуже важливо правильно підібрати засоби для догляду за порожниною рота. Асортимент гігієнічних продуктів настільки широкий, що іноді ми губимося у виборі. Якщо ви до цих пір у пошуку ідеальної зубної щітки, то Xiaomi Tooth Youth назавжди розвіє ваші сумніви і стане незамінним аксесуаром у вашій ванній кімнаті.

   

  Головка зубної щітки розташовується під кутом 45 & deg; до осі зуба. В такому випадку кінці щетинок стосуються і бічної поверхні зуба, і ясенної борозенки. При русі щітки її волокна очищають як проміжки між зубами, так і кишеню, між зубами і яснами. Це сприяє прискореному видаленню зубного нальоту і масажу ясен. Масаж ясен дозволяє зміцнити їх, поліпшити кровопостачання і забезпечити здоров'я зубів.

   

  Все щетинки мають дуже тонкий кінчик, який не травмує ясна. Центральний ряд щетинок має велику довжину і велику жорсткість, таким чином при чищенні м'які бічні щетини не будуть травмувати ясна, а більш жорсткі центральні щетинки будуть добре очищати шийку зуба, і зубнe кишеню. За допомогою цієї щітки ви зможете гарантовано забезпечити ідеальний догляд за зубами.

  Зубна щітка Xiaomi Tooth Youth (Gray)
  Кешбек 1 грн
  99 грн
  Кешбек 1 грн