Зубна щітка Xiaomi Tooth Youth (White)

Код: 637745
2 товари White
колір White
  • Gray
    99 грн
  • White
    99 грн
Очікується
99 грн

Щоб ваші зуби були здоровими, міцними, а посмішка красивою і променистою, дуже важливо правильно підібрати засоби для догляду за порожниною рота. Асортимент гігієнічних продуктів настільки широкий, що іноді ми губимося у виборі. Якщо ви до цих пір у пошуку ідеальної зубної щітки, то Xiaomi Tooth Youth назавжди розвіє ваші сумніви і стане незамінним аксесуаром у вашій ванній кімнаті.

 

Головка зубної щітки розташовується під кутом 45 & deg; до осі зуба. В такому випадку кінці щетинок стосуються і бічної поверхні зуба, і ясенної борозенки. При русі щітки її волокна очищають як проміжки між зубами, так і кишеню, між зубами і яснами. Це сприяє прискореному видаленню зубного нальоту і масажу ясен. Масаж ясен дозволяє зміцнити їх, поліпшити кровопостачання і забезпечити здоров'я зубів.

 

Все щетинки мають дуже тонкий кінчик, який не травмує ясна. Центральний ряд щетинок має велику довжину і велику жорсткість, таким чином при чищенні м'які бічні щетини не будуть травмувати ясна, а більш жорсткі центральні щетинки будуть добре очищати шийку зуба, і зубнe кишеню. За допомогою цієї щітки ви зможете гарантовано забезпечити ідеальний догляд за зубами.

Зубна щітка Xiaomi Tooth Youth (White)
Очікується
99 грн