Розумний кулер чайник Xiaomi Viomi Smart Instant Hot Water Dispenser Machine (YM-R4001)

Код: 638096
Кешбек 55 грн
2 799 грн
Кешбек 55 грн
від 112 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Розумний кулер Xiaomi Mi Heat Drinking Water Dispenser – розумний диспенсер для води з можливістю її підігріву та кип'ятіння. Що вміє пристрій? Нагрівати воду в 6 режимах (55°С, 70°С, 85°С, 95°С та 100°С) за 3 секунди і видавати її порційно об’ємами 250 та 500 мл, повідомляти про майбутнє очищення або про низький рівень води в резервуарі.

  Особливості:

  • Нагадування про брак води
  • Проточний нагрівач
  • Захист від перегріву
  • Об’єм контейнера – 1,8 л
  • Довжина кабелю – 105 см

  Оптимальний нагрів

  Керування на корпусі Xiaomi Mi Heat Drinking Water Dispenser передбачає 3 режими подавання води: без підігріву, тепла і гаряча. Цю можливість гідно оцінять любителі якісного чаю, різні сорти якого відрізняються за оптимальною температурою заварювання. Та й приготування дитячих сумішей стане ще простіше, спростивши життя молодим батькам.

  Швидкість та економія

  Застосування проточного нагрівача в конструкції диспенсера дозволяє підігрівати лише той обсяг води, який вам необхідний. В такому випадку не витрачається час і електрична енергія на прогрів всієї ємності, як це відбувається у звичайних електрочайниках. З Xiaomi Mi Heat Drinking Water Dispenser ви отримаєте воду необхідної температури практично миттєво, при цьому витрати на електрику будуть мінімальними.

  Стильний дизайн

  Інноваційність цього пристрою відображена і в його зовнішньому вигляді. Корпус диспенсера виконаний в легкій обтічній формі, яка виглядає стильно та лаконічно. Xiaomi Mi Heat Drinking Water Dispenser органічно впишеться в обстановку сучасної кухні, вітальні або офісу. Компактні габарити дозволяють встановити його практично в будь-якому куточку вашого житла.

  Розумний кулер чайник Xiaomi Viomi Smart Instant Hot Water Dispenser Machine (YM-R4001)
  Кешбек 55 грн
  2 799 грн
  Кешбек 55 грн
  від 112 грн/міс