Настільна лампа Xiaomi/Philips Mijia ZhiRui Lamp (White) MUE4082RT

Код: 623017
Кешбек 47 грн
2 399 грн
Кешбек 47 грн
від 96 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Спільна розробка MiJia і Philips

  Приліжкова лампа ZhiRui Bedside Lamp - спільна розробка Philips і MiJia, яка поєднує в собі цілий комплекс інноваційних технологій.

  Лампа являє собою багатофункціональний нічник, який позбавлений шкідливого для очей блакитного світіння і пропонує різні налаштування яскравості, вибір різних сценаріїв освітлення, режими, які допомагають заснути та прокинутися.

   

  Інтуїтивно зрозуміле управління

  Управління лампою може здійснюватися за допомогою: обертання плафона, одночасного повороту з натисканням для коригування типу світіння, одного дотику для включення/відключення лампи, подвійним кліком для зміни температури світіння, тривалим натисканням для запуску режиму нічника, а також за допомогою смартфона.

   
   

  Максимально затишна атмосфера для сну або свята

  Philips Mijia ZhiRui Bedside Lamp дозволить створити максимально затишну домашню атмосферу і підібрати оптимальну колірну температуру для відпочинку, читання, романтичної вечері або свята в колі сім'ї.

   
   

  Автоматичне відключення та інноваційна функція будильника

  Ще однією приємною особливістю прикроватной лампи ZhiRui, є функція автоматичного відключення, через 15 хвилин після того як заснув користувач. А також, лампа може використовуватися в якості будильника: лампа за 15 хвилин до підйому включиться і поступово буде "підсилювати" інтенсивність світіння. Детальніше: https://miot.ua/nastilna-lampa-philips-zhirui-bedside-lampwhite-mue4082rt/p20684/

  Настільна лампа Xiaomi/Philips Mijia ZhiRui Lamp (White) MUE4082RT
  Кешбек 47 грн
  2 399 грн
  Кешбек 47 грн
  від 96 грн/міс