Смарт-лампочка Mi LED Smart Bulb (White and Color)

Код: 640549
Кешбек 11 грн
599 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Yeelight LED Colorful Smart Bulb – це розумна світлодіодна лампа з резервним живленням під поширений стандарт патрона E27. Яскравість її світлового потоку складає 600 Лм у колірній температурі 1700  — 6500K, а ресурс роботи розрахований на 25000 годин. Крім того, функціонал лампочки підтримує можливість налаштування колірної температури (16 мільйонів кольорів). Пристрій легко під’єднується без необхідності додаткового обладнання і дистанційно керується через Wi-Fi за допомогою Mi Smart Home. Додаток дозволяє регулювати її яскравість, колірну температуру та вмикати/вимикати.

  Ти сам обираєш рівень яскравості освітлення

  Зазвичай, при приготуванні вечері, читанні книги або перегляді телевізора, нам необхідне різне освітлення. Під час читання книги потрібне яскраве освітлення, щоб зберегти свій зір. Якщо ж ви готуєтеся до сну або хочете посидіти з друзями, для більш комфортної атмосфери вам необхідне дещо тьмяне та «м'яке» освітлення. Завдяки лампі Yeelight LED Colorful Smart Bulb ви зможете обирати рівень яскравості освітлення, який вам найбільше підходить у певний момент і у певній ситуації.

  Під’єднання до WiFi

  Якщо у вас є WiFi, ви можете скористатися зручною функцією віддаленого керування лампою. Сміливо вимикайте світло у кімнаті вашої дитини, що відпочиває — лампа не стане видавати жодної звукової сигналізації і не завадить вашому малюкові. Після повернення додому увімкніть лампу, щоб приємне денне освітлення допомогло зняти вашу втому після робочого дня. Якщо ви вже укутались у теплу й м'яку ковдру і не хочете вставати, використовуйте ваш смартфон, щоб вимкнути світло.

  Два кроки для підключення

  Встановіть Yeelight LED Colorful Smart Bulb, знайдіть у додатку MiSmart Home лампу Yeelight Smart LED і додайте її у вже існуючий список пристроїв.

  Додаткові характеристики:

  • Форма колби: стандартна (груша)
  • Тип джерела світла: LED
  • Колір світіння: RGB
  • Колір основи: сріблястий
  • Матеріал плафона: скло
  • Колір плафона: білий
  Смарт-лампочка Mi LED Smart Bulb (White and Color)
  Кешбек 11 грн
  599 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс