Розумний горщик Parrot Pot (Porcellain White) PF901012

Код: 607191
3 товари Porcellain White
колір Porcellain White
 • Black
  3 999 грн
 • Brick Red
  2 999 грн
 • Porcellain White
  3 999 грн
Кешбек 79 грн
3 999 грн
Кешбек 79 грн
від 160 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Parrot Pot - розумний горщик для рослин, який допомагає вам з домашнім квітником. Система автополиву та 4 вбудовані сенсори цілодобово моніторять стан ґрунту і підтримують необхідний рівень вологості. Створення квітнику ще ніколи не було таким легким!

   

  Особливості

  • Ідеальний автополив
  • Автономна турбота про ваші рослини
  • Поради по догляду за рослиною
  • Використання вдома і на вулиці
   

   

  Потрібну кількість в потрібний час

  Спеціально розроблена система іригації поливає ваші рослини саме тоді, коли їм це потрібно. Розумний горщик Parrot автоматично адаптується до життєвого циклу тієї чи іншої рослини і поливає їх тоді, і в такій кількості, як це необхідно. А ваше завдання - насолоджуватись пишними, здоровими рослинами.

   

  Відправляйтесь у відпустку без хвилювань!

  Система автополиву горщику Parrot "Plant Sitter" гарантує аж до місяця невпинної турботи про ваші рослини. Зберігайте ваші квіти здоровими, встановлюючи правильні рівні поливу і ваші рослини зустрінуть вас в доброму здоров'ї після відпустки.


   

  Щасливі і здорові квіти!

  Чотири вбудованих сенсори горщика Parrot контролюють рівні освітленості, температури, вологості ґрунту та наявності добрив в режимі реального часу. Вам будуть надіслані індивідуальні рекомендації і попередження, щоб допомогти краще піклуватись про ваші рослини. Виростити врожай вдома ніколи не було так просто!

   

   

  Використовуйте горщик Parrot в приміщенні та на вулиці!

  Горщик Parrot - автономний, бездротовий і працює на 4-х батарейках типу АА. Ідеально підходить для будинку, саду або офісу! Окрім того, міцне пластикове покриття горщика Parrot потребує мінімального догляду.

   

   

  Ви точно готові для свого саду!

  Освітленість, температура, рівень добрив, вологості ґрунту і рівень води в контейнері: ви під'єднані до вашого саду в режимі реального часу. Ви знаєте, що саме йому потрібно.

   

  Всі зібрані дані відправляються на ваш смартфон або планшет з підтримкою бездротової технології Bluetooth з низьким енергоспоживанням. Крім того, у вас є доступ до бази даних більше 8000 рослин, для яких зібрані персональні поради.

   
  Розумний горщик Parrot Pot (Porcellain White) PF901012
  Кешбек 79 грн
  3 999 грн
  Кешбек 79 грн
  від 160 грн/міс