Розумний квітковий горщик Click&Grow 3 (Beige) 7212 SG3

Код: 625926

Розумний горщик для квітів Click & Grow 3

Полюбляєте садівництво, але ваш простір обмежений? Розумний горщик для квітів Click & Grow 3 вирішить цю проблему. Він ідеально підходить для використання всередині приміщень: на кухонному столі, підвіконнях, у вітальні.


За допомогою цього пристрою можна виростити вдома базилік, чебрець, шавлію, петрушку, кінзу, помідори черрі, розмарин, перець, полуницю і навіть невелику ялинку. Вирощуйте улюблені пряні трави або овочі протягом всього року, не турбуючись про погодні умови.

 


 

Ваш особистий сад круглий рік

Click&Grow 3 – це розумний горщик для квітів, який укомплектований системою поливу і лампою. Він піклується про ваші рослини і вибирає оптимальний режим догляду, щоб у них завжди було достатньо води, світла та поживних речовин.

 

Click&Grow 3 поєднує у собі функціональність та передовий дизайн. Тому цей девайс відмінно виглядатиме на підвіконні або столі і, при цьому, забезпечить вас свіжими та абсолютно безпечними продуктами.

Як він працює?

Для роботи приладу достатньо підключити його до мережі, вставити капсули з рослинами та заповнити контейнер водою. Завдяки спеціальній мікросхемі, вбудованій в картридж, система визначає різновид рослини та автоматично підбирає режим догляду.

 

Click&Grow 3 поставляється з 3 безкоштовними капсулами базиліка, щоб ви могли відразу організувати ваш домашній сад. Якщо ж вам захочеться чогось новенького, досить придбати змінні картриджі з іншими рослинами. 

Сучасні технології для оптимального догляду

Для вирощування рослин Click & Grow використовує інноваційні технології, засновані на розробках NASA, які прискорюють ріст рослин у природних умовах. Він вивільняє поживні речовини відповідно до життєвого циклу рослини, підтримує pH-баланс грунту та стежить, щоб рослини отримували достатньо кисню.Але найголовніше — весь процес проходить без застосування ГМО, пестицидів, рослинних гормонів чи будь-яких інших підозрілих речовин. Це природа у чистому вигляді.

 

Поліпшене освітлення

Завдяки вдосконаленій модульної конструкції, тепер не має значення, наскільки високо ваші рослини можуть вирости. Регулюйте висоту світлодіодної лампи по мірі розвитку саджанців.


Це забезпечить рослинам оптимальне освітлення в міру їх зростання. До того ж, енергоефективна освітлювальна сістема Click & Grow 3 споживає всього 6 Вт електроенергії, що дозволяє вам раціонально витрачати кошти.


 
Розумний квітковий горщик Click&Grow 3 (Beige) 7212 SG3