Смарт-тонометр iHealth Xiaomi Track S

Код: 633421
Кешбек 20 грн
1 229 грн
- 16 %
Ваша знижка 200 грн
1 229 грн
1 029 грн
Кешбек 20 грн
від 42 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  iHealth Xiaomi Track – смарт-тонометр нового покоління для вимірювання артеріального тиску та частоти серцевих скорочень в домашніх умовах. Він дозволяє швидко проводити всі виміри й показує інформацію на великому екрані з відповідним забарвленням, від зеленого до червоного, щоб ви одразу могли зрозуміти, що вони означають. А синхронізувавши прилад з фірмовим мобільним додатком, можна не лише збирати статистику, а й ділитися своїми даними з рідними або сімейним лікарем.

  Особливості:

  • Сертифікований в ЄС як медичний пристрій
  • 3 кольорова система класифікації результатів
  • Бездротова синхронізація зі смартфоном або планшетом через Bluetooth 4.0
  • Функціональний мобільний додаток iHealth MyVitals
  • Вбудована пам'ять – зберігає до 99 результатів

  Висока надійність

  Смарт-тонометр iHealth Xiaomi Track – це розумний сучасний прилад, що дозволяє контролювати артеріальний тиск та стежити за здоров'ям усіх членів родини. Він пройшов клінічні випробування відповідно до вимог ESH (European Society of Hypertension) та має сертифікацію CE (Conformité Européenne — «європейська відповідність») як медичний пристрій.

  Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

  Користуватися iHealth Xiaomi Track максимально просто. Щоб почати вимірювання потрібно лише під'єднати манжету до монітора, натиснути кнопку START/STOP. Все інше він зробить сам: накачає рукав повітрям, проведе вимірювання та виведе результати на екран. Причому залежно від серйозності показів (відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я), дисплей буде підсвічуватись різними кольорами:

  • Оптимальний або нормальний тиск - зелений
  • Трохи збільшений тиск - жовтий
  • Підвищений артеріальний тиск або гіпертонія - червоний

  Автономне використання

  Смарт-тонометр призначений для використання зі смартфоном або без нього. iHealth Xiaomi Track має власну автономну пам'ять, здатну зберігати до 99 результатів вимірювань. Якщо ж ви хочете зібрати більш повну статистику, синхронізуйте тонометр зі своїм мобільним девайсом по Bluetooth 4.0 і всі дані будуть передані в додаток iHealth MyVitals.

  Комплексний моніторинг стану здоров'я

  Безкоштовний додаток iHealth MyVitals (iOS, Android) використовується для зберігання всіх вимірів, контролю за своїм здоров'ям, визначення оцінки фізичної активності та цілей, які ви хочете досягти. Крім того, він наочно показує статистику у вигляді графіка (за тиждень, місяць, рік) і дає можливість поділитися результатами з вашим лікарем в будь-який час, надіславши їх електронною поштою в форматі таблиці або PDF-файлу.

  Хмарний акаунт

  Створивши обліковий запис на веб-сайті виробника iHealth, ви зможете зберігати всі результати вимірювань не лише в додатку, а й у своєму акаунті в хмарному сервісі. Таким чином ви маєте до них доступ з будь-якого пристрою – комп'ютера, мобільного телефону, планшету, а в разі втрати або пошкодження самого пристрою всі дані збережуться.

  Смарт-тонометр iHealth Xiaomi Track S
  Кешбек 20 грн
  1 229 грн
  - 16 %
  Ваша знижка 200 грн
  1 229 грн
  1 029 грн
  Кешбек 20 грн
  від 42 грн/міс