Тонометр QardioArm (White)

Код: 609421
4 товари White
колір White
 • Blue
  3 599 грн
 • Gold
  3 599 грн
 • Red
  3 599 грн
 • White
  3 599 грн
Кешбек 71 грн
3 599 грн
Кешбек 71 грн
від 144 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Розумний тонометр QardioArm зробить вимірювання тиску простим та зручним

  QardioArm Blood Pressure Monitor — це компактний розумний тонометр, який керується за допомогою мобільного пристрою на базі iOS або Android. Прилад буде зручний як для людей, що мають проблеми з тиском, так і для тих, хто просто звик ретельно стежити за здоров'ям. Тонометр QardioArm призначений для періодичного використання протягом дня, що також актуально для фізкультурників та спортсменів.

   

  Проста конструкція

  QardioArm складається з манжети з електронним блоком, яка надягається на плече. Мініатюрні розміри та вага пристрою дозволяють носити його з собою у сумці, куди б ви не пішли.

   

   

  Принцип дії

  QardioArm з високою точністю реєструє систолічний (у момент, коли серце стискається і виштовхує кров в артерії) та діастолічний (у момент розслаблення серцевого м'язу) тиск. Крім того, QardioArm може вимірювати частоту серцевих скорочень.


  Завдяки безкоштовному додатку тонометр виводить результати вимірювання тиску на екран смартфону або планшету. Повну історію вимірювань ви зможете подивитися у спеціальному додатку.

   

   

  Як виміряти тиск

  Щоб виміряти тиск, необхідно одягнути пристрій на плече, увімкнути QardioArm та натиснути всього одну кнопку в додатку мобільного пристрою. Отриманий результат перенаправляється по бездротовому зв'язку Bluetooth відповідними програмами.
   

  Дослідження продукту показують, що простота його використання, на відміну від стандартних тонометрів, призводить до того, що власники QardioArm вимірюють тиск в середньому на 2-3 рази частіше за інших людей. А отже, краще обізнані про стан свого здоров'я та можуть ретельніше контролювати його.

   

   

  Додаток Qardio

  Qardio — функціональний та якісно локалізований мобільний додаток, за допомогою якого ви зможете наочно та зручно працювати з вашим тонометром. Однією з переваг програми є можливість автоматично відправляти дані вашому лікуючому лікарю та членам сім'ї.


  Дані, отримані з тонометра, зберігаються в хмарі та за необхідності можуть бути вилучені для ознайомлення або аналізу. Також пристрій має сумісність з Apple Health, S Health та іншими екосистемними рішеннями.

  Тонометр QardioArm (White)
  Кешбек 71 грн
  3 599 грн
  Кешбек 71 грн
  від 144 грн/міс