Бездротовий датчик задимлення Ajax FireProtect Plus (white)

Код: 634330
Кешбек 40 грн
2 049 грн
Кешбек 40 грн
від 82 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ajax FireProtect Plus – бездротовий пожежний датчик, який здатний визначати задимлення, високу температуру та наявність чадного газу в повітрі. Його використання допоможе запобігти великій пожежі та отруєнню чадним газом. Якщо датчик підключений до охоронної системи, він зможе передавати сигнал тривоги на хаб, за допомогою якого користувач та охоронна компанія отримають повідомлення про спрацювання датчика.

  Особливості:

  • Зв'язок з хабом на відстані до 1300 м
  • Гучність вбудованої сирени – 85 дБ
  • Робочий діапазон від 0° С до +65°С
  • Сумісний з Ajax Hub, ocBridge Plus, uartBridge
  • Можливість автономної роботи
  • Датчик чадного газу

  Запобігання пожежі

  Датчик допоможе запобігти великій пожежі, своєчасно повідомивши про загоряння в приміщенні. Для визначення горіння Ajax FireProtect Plus забезпечений фотоелектричним та температурним сенсорами. Фотоелектричний сенсор визначає наявність диму в приміщенні, температурний датчик реагує на перевищення температури в приміщенні до показників від +54°С до +65°С.

  Визначення чадного газу

  Чадний газ смертельно небезпечний, при цьому він не має запаху та не подразнює органи чуття. Його поява в приміщенні можлива як внаслідок пожежі, так і при несправності вентиляції газових водонагрівачів та систем опалення. Ajax FireProtect Plus визначає наявність навіть малих концентрацій чадного газу та генерує тривогу.

  Надійне живлення

  Датчик живиться від двох батарейок форм-фактору CR2, які вже встановлені в ньому. Заряду встановлених елементів живлення вистачить для чотирьох років роботи датчика. Також в Ajax FireProtect Plus передбачено резервне живлення від встановленої додаткової батарейки CR2032. Про необхідність заміни батарейок він повідомить сигналом.

  Автономна робота

  Бездротовий датчик задимлення може працювати автономно, без з'єднання з хабом. Для цього Ajax FireProtect Plus отримав вбудовану сирену, яка подає сигнал тривоги з гучністю 85 дБ. Також передбачено світлову сигналізацію, в режимі тривоги логотип на датчику буде світитися червоним.

  Простий монтаж та швидке налаштування

  Для легкої інсталяції датчик укомплектований монтажним комплектом. Зручне та міцне кріплення SmartBracket забезпечує надійний монтаж пристрою на стелі. Налаштування з'єднання Ajax FireProtect Plus з хабом відбувається в один клік у мобільному додатку.

  Захист від саботажу

  Пожежний датчик захищений від втручання сторонніх осіб в роботу системи оповіщення. У конструкції Ajax FireProtect Plus передбачено захист від підміни, тампер для фіксації фізичного впливу на датчик та систему інформування про глушіння сигналу.

  Контроль ефективності

  Для запобігання неефективної роботи датчик автоматично тестує камеру диму. При засміченні пилом Ajax FireProtect Plus автоматично сигналізує про необхідність проведення очищення.

  Бездротовий датчик задимлення Ajax FireProtect Plus (white)
  Кешбек 40 грн
  2 049 грн
  Кешбек 40 грн
  від 82 грн/міс