Датчик руху Xiaomi Mi Smart Home (1154300003)

Код: 562196
Кешбек 7 грн
399 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Непомітний та надійний охоронець вашого житла

  Інфрачервоний датчик руху Xiaomi Mi - один з пристроїв набору Smart Home. Він відстежує і сигналізує про переміщення як людей, так і тварин у вашому домі. Це особливо зручно, якщо ви більшу частину дня проводите не вдома, але бажаєте знати, що там відбувається.


  Крім охоронних функцій, Xiaomi Mi може також включати підсвічування, коли ви входите в приміщення, де він встановлений.

   

   

  Легкість встановлення

  Датчик невибагливий і досить практичний. Для встановлення Xiaomi Mi не потрібно порушувати дизайну інтер'еєру, просвердлюючи в стінах дірки і псуючи дорогий ремонт. Досить просто поставити датчик в зручному місці і він готовий до роботи!


  Xiaomi Mi оснащений індукційними лінзами (індикаторами стану). Дальність роботи датчика складає до семи метрів при встановленні на висоті близько двох метрів. Горизонтальний кут огляду - 170 градусів.

   

   

  Акуратний і компактний дизайн

  Датчик являє собою циліндр діаметром 30 міліметрів та заввишки 33 міліметра. Основна частина корпусу використовує білий матовий пластик.


  На передній частині знаходиться закрите матовою плівкою віконце сенсора. Ліворуч - прихована кнопка для підключення до базового блоку. Невеликі розміри роблять датчик непомітним для ока, а його дизайн повністю впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати.

   

   

  Простота використання

  Вся робота з системою здійснюється через фірмовий мобільний додаток Xiaomi - Smart Home. Завдяки цій програмі ви отримуєте повідомлення про всі показання датчиків. Система обов'язково сповістить господаря про зміни.


  Додаток має зручне меню, а також використовується для оновлення вбудованого в пристрої програмного забезпечення.


  Якщо ви хочете точно знати, коли ваш домашній вихованець вислизне за двері, або убезпечити себе від несподіваного проникнення сторонніх осіб, датчик - саме те, що вам потрібно. Xiaomi Mi незамінний для тих, хто піклується про безпеку свого житла.

  Датчик руху Xiaomi Mi Smart Home (1154300003)
  Кешбек 7 грн
  399 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс