Датчик навколишнього середовища LifeSmart Cube Evironment Sensor (LS063WH)

Код: 614621
Кешбек 11 грн
799 грн
- 25 %
Ваша знижка 200 грн
799 грн
599 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Відчувайте себе вдома ще комфортніше з датчиком навколишнього середовища LifeSmart

  LifeSmart Cube - розумний датчик навколишнього середовища, який у злагодженій роботі зі смарт-станцією LifeSmart, а також іншими пристроями LifeSmart є одним з важливих складових елементів розумного будинку. LifeSmart Cube Evironment Sensor піклується про те, щоб умови в вашому будинку або офісі завжди залишалися комфортними для роботи або відпочинку.
   

  Функції датчика

  Функції LifeSmart Cube Evironment Sensor полягають у відстеженні та моніторингу температури повітря, вологості, а також рівня освітленості в приміщенні. Для оптимізації умов навколишнього середовища датчик може вмикати або вимикати всі необхідні пристрої у потрібний час. Задавайте потрібний вам сценарій роботи - і розумний пристрій подбає про решту.

   

  Пристрій не потрібно підключати до мережі: датчик працює від звичайної батарейки. При цьому однієї батарейки вистачає до 12 місяців експлуатації (за умови нормального режиму роботи). Гаджет має вигляд компактної коробочки білого кольору. Він відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого будинку, а його невеликий розмір дозволить встановити пристрій в будь-якому зручному для вас місці.
   

  Налаштування LifeSmart Cube

  Мікроклімат на будь-який смак  
   

  Найбільш широко функції даного датчика розкриються в поєднанні з такою побутовою технікою, як зволожувач і кондиціонер. Так ви зможете підтримувати оптимальний рівень вологості і температури в будинку або офісі.

  Контроль вологості  
   

  Датчик добре працює при температурі від 20 до 40 градусів за Цельсієм. Робоча вологість пристрою - від 5 до 90 відсотків.

  Налаштування освітлення  
   

  Крім того, якщо ви підключите до системи розумного будинку датчик навколишнього середовища і смарт-лампочку LifeSmart BLEND, у вас буде можливість створити динамічну схему освітлення, яка буде заснована на вихідному рівні природного світла в кімнаті. Наприклад, можна налаштувати поступове збільшення яскравості освітлення у вечірній час по мірі того, як заходить сонце, або ж зменшення яскравості від ранку до обіду.
   

  Завантажте програму для LifeSmart

  Крім управління приладами, Evironment Sensor, підключений до LifeSmart Smart Station, може відправляти оповіщення на ваш смартфон (операційна система Android або iOS) в разі відхилення показників від заданих.
   

  Управління

  Пристрій може управляти приладами з будь-якого місця розташування в будинку. Дальність роботи бездротового сигналу становить до 200 метрів в межах прямої видимості. За допомогою цього пристрою ви зможете забезпечити всебічний контроль над ключовими параметрами в будь-якому приміщенні і забезпечити собі комфорт в повсякденному житті.

   

  Для роботи пристрою необхідна наявність Центрального блоку управління LifeSmart Smart Station


   
  Датчик навколишнього середовища LifeSmart Cube Evironment Sensor (LS063WH)
  Кешбек 11 грн
  799 грн
  - 25 %
  Ваша знижка 200 грн
  799 грн
  599 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс