Метеостанція Xiaomi Mi Smart Temperature & Humidity Monitor (NUN4013CN)

Код: 624814
Кешбек 9 грн
499 грн
Кешбек 9 грн
від 20 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Датчик температури і вологості Xiaomi MiJia

  Дуже важливо підтримувати вдома оптимальну температуру і вологість. Це стане запорукою гарного самопочуття і створить комфортні умови. Відмінним інструментом для ефективного контролю та управління домашнім кліматом стане датчик Xiaomi MiJia. Він постійно стежить за станом навколишнього середовища і показує найменші зміни. Створюйте таку погоду в своєму будинку, як вам буде зручно.

  Дуже чутливий

  Xiaomi MiJia дуже сприйнятливий до змін у навколишньому середовищі. Завдяки використанню вбудованих датчиків високої чутливості, точність його показань доведена до необхідного максимуму — 0,1˚C і 0,1% вологості. При цьому, оновлення результатів проводиться один раз на секунду, що дозволяє стежити за змінами в режимі реального часу.

  Можливості мобільного додатка

  Завдяки Bluetooth і синхронізації з мобільним додатком Mi Home, датчик Xiaomi MiJia дозволяє контролювати клімат у вашій оселі з будь-якої точки світу де є інтернет (для цього пристрою також необхідний додатковий Bluetooth-шлюз). До того ж, його можна використовувати і в якості системи безпеки: він буде повідомляти вам про аномальні перепади температури і вологості, які можуть свідчити про вихід з ладу системи опалення, кондиціонування або поломки водопровідної мережі. Крім того, в додатку можна створювати графіки замірів температури та вологості за день, тиждень або місяць. Це дозволить відстежувати зміни, щоб оптимізувати клімат-контроль у вашому домі.

  Стильне рішення для сучасного будинку

  Датчик виконаний в стилі «Hi-tech» і буде мати гарний вигляд на стіні у вітальні, спальні або кухні. Більшу частину його лицьової поверхні займає екран з великими і чіткими цифрами, які дозволяють бачити температуру і вологість в кімнаті навіть з великої відстані. У нижній частині девайса знаходяться отвори для датчиків температури і вологості, а ззаду — батарейний відсік і кнопка включення Bluetooth.

  Корисне доповнення до системи «Розумний дім»

  Якщо у вас вже є інші пристрої Xiaomi (нічник, smart-камера і ін.), Ви можете використовувати їх як Bluetooth-шлюзи, щоб зв'язати датчик з іншим обладнанням «розумного будинку» і налагодити їх спільну роботу. Наприклад, Xiaomi MiJia може включити кондиціонер, якщо температура перевищить заданий параметр, і вимкнути, коли вона прийде в норму. Таким же чином він регулює вологість, керуючи зволожувачем повітря.

  Мінімум зусиль, максімум користі!

  Вам не знадобляться цвяхи або інші механічні кріплення, щоб встановити Xiaomi MiJia. Настінна наклейка з вбудованим магнітом, дозволяє розмістити пристрій на будь-якій поверхні, в будь-якій точці будинку. Просто зніміть захисну плівку, приклейте основу і закріпіть на ній датчик. А мінімальна витрата енергії дозволить вам не турбуватися про заряд. Однією батареї досить для того, щоб забезпечувати пристрій живленням протягом цілого року!

  Особливості:

  • Високочутливі сенсори
  • Великий LED-дисплей
  • Інтегрується в систему «розумний будинок»
  • Синхронізація з мобільним додатком через Bluetooth
  • Низький рівень споживання енергії
  • Зручний магнітний тримач
  Метеостанція Xiaomi Mi Smart Temperature & Humidity Monitor (NUN4013CN)
  Кешбек 9 грн
  499 грн
  Кешбек 9 грн
  від 20 грн/міс