Датчик витоку води Aqara Water Sensor

Код: 634508
Кешбек 7 грн
399 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Aqara Water Leak Sensor – розумний датчик витоку води, який фіксує наявність води на горизонтальних поверхнях. Він допоможе своєчасно дізнатися про витік та уникнути значного фінансового збитку, до якого він може призвести. Під’єднання датчика не вимагає дротів, а тому його встановлення справа кількох хвилин.

  Особливості:

  • Бездротовий зв'язок за протоколом ZigBee
  • Робота з іншими смарт-пристроями
  • Діапазон робочих температур від -10°C до +55°C
  • Сумісний з Apple Home, Aqara Home та MiHome
  • Захист від води та вологи стандарту IP67
  • 2 роки автономної роботи

  Завжди під контролем

  Своєчасне виявлення витоку води допоможе уникнути багатьох неприємностей, пов'язаних з пошкодженням вашого та чужого майна. Поки ви спите або перебуваєте поза домом своєчасно зрозуміти, що стався витік практично неможливо. Aqara Water Leak Sensor буде тримати ситуацію завжди під контролем, охороняючи вас від непередбачених ситуацій

  Ефективне інформування

  Датчик дозволяє здійснювати як локальне, так і віддалене сповіщення про витік. Після фіксації проблеми Aqara Water Leak Sensor передає тривожний сигнал на хаб (продається окремо). Далі хаб почне видавати гучний звук тривоги, щоб повідомити про проблему людей, що знаходяться у приміщенні. Також буде надіслано повідомлення на ваш смартфон, щоб ви знали про витік, навіть не перебуваючи вдома.

  Не вимагає дротів

  Бездротове з’єднання дозволяє встановити датчик за кілька хвилин, без інструментів та спеціальних технічних знань. Просто розташуйте датчик на підлозі приміщення, в якому є небезпека витоку води (кухня, ванна кімната, підвал) та налаштуйте у додатку сполучення датчика з хабом. Aqara Water Leak Sensor живиться від батарейки форм-фактору CR2032, якої йому вистачить для двох років безперервної роботи.

  Аварійне відімкнення подачі води

  Встановіть електричний клапан відімкнення подачі води та під’єднайте його за допомогою розумної розетки (не входять до комплекту), щоб отримати можливість автоматичного припинення подачі води при витоку. Достатньо лише запрограмувати в додатку подачу напруги на розумну розетку при спрацьовуванні Aqara Water Leak Sensor. Така система дозволить максимально швидко локалізувати проблему, не чекаючи вашого втручання.

  Захист від зовнішніх впливів

  Датчик захищений від води та вологи відповідно до вимог стандарту IP67. Завдяки цьому постійне перебування Aqara Water Leak Sensor у вологому середовищі ванної кімнати не вплине на його працездатність. Та й випадкове залиття датчика водою не виведе його з ладу, спрацює лише аварійна сигналізація.

  Технологічна досконалість

  Корпус датчика виконаний з міцних та довговічних матеріалів. Aqara Water Leak Sensor збереже чудовий зовнішній вигляд та стабільну працездатність протягом тривалого часу.

  Датчик витоку води Aqara Water Sensor
  Кешбек 7 грн
  399 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс