Датчик витоку води Xiaomi Water Leak Sensor (White)

Код: 629191
Кешбек 7 грн
399 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Датчик витоку води Xiaomi Water Leak Sensor

  Забули закрити кран або раптово прорвало трубу? Датчик витоку води Xiaomi Water Leak Sensor потрібен якраз для таких ситуацій. Він сповістить вас звуковим сигналом й надішле сповіщення на смартфон в ту ж секунду, як виявить воду. Це дозволить вам вчасно дізнатися про протікання і здорово заощадити на ремонті. Де б ви не знаходилися, будьте спокійні на своє майно.

   

  Особливості:

  • Оповіщення за допомогою звукового сигналу і повідомлення на смартфон
  • Здатність працювати з іншими пристроями Xiaomi
  • Компактний розмір
  • Захист від УФ-випромінювання
  • Термін служби батареї - близько 2 років
   

  Маленький, але дуже корисний помічник

  Датчик компактний і практично не помітний у будь-якій частині будинку. Він являє собою невеликий круглий сенсор 5 см в діаметрі і близько 1,5 см в товщину. Ледве вода торкається його датчиків, пристрій подає звуковий сигнал і відсилає повідомлення на ваш смартфон. Причому реагує він на рівень рідини вже від 0,5 мм.

   

  Універсальний

  Xiaomi Water Leak Sensor встановлюється у кухні, ванній кімнаті або будь-якому іншому місці, де найбільш імовірний витік води. Розташуйте його на підвіконні, і він нагадає вам про незакрите вікно, якщо раптом піде дощ. Також цей датчик може стати в нагоді в офісах іта складських приміщеннях.

   
   

  Розумний сенсор для розумного будинку

  Датчик витоку води працює через модуль управління розумним будинком Mi Gateway 2 по протоколу ZigBee і вільно синхронізується з іншими пристроями Xiaomi. Це дає додаткові переваги. У випадку протікання, розумний датчик може самостійно перекрити подачу води, якщо використовується разом зі спеціальним електромагнітним клапаном на водогоні. Для цього Xiaomi Water Leak Sensor повинен встановлюватися у безпосередній близькості від клапана.

   

  Якісні матеріали

  З огляду на його призначення, датчик оснащений захистом від пилу та вологи за стандартом IP67 і виготовлений з високоякісного УФ-стійкого матеріалу. Це забезпечує його ефективність, надійну роботу та довговічність. Крім цього, Xiaomi Water Leak Sensor відрізняється низьким електроспоживанням, а його батарейка розрахована на термін служби до 2 років, після чого її легко можна буде замінити.

   

   
  Датчик витоку води Xiaomi Water Leak Sensor (White)
  Кешбек 7 грн
  399 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс