Гігрометр Xiaomi Mijia ClearGrass Bluetooth

Код: 642675
Кешбек 14 грн
749 грн
Кешбек 14 грн
від 30 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Термометр-гігрометр Xiaomi ClearGrass Bluetooth Thermometer

  Розумний термометр-гігрометр з дисплеєм E-inc на електронному чорнилі, який призначений для вимірювання температури та вологості у приміщенні. У пристрої використовується датчик промислового класу та електронні компоненти від найбільшого виробника датчиків температури та вологості Sensirion. Зовнішній вигляд простий і красивий, у круглому корпусі верхня частина показує температуру, а нижня частина показує вологість. Дизайн підійде під будь-який інтер'єр, а завдяки довгому часу роботи, до 1 року від однієї батарейки, підтримувати комфортний мікроклімат в будинку стане дуже просто та зручно.

  Дисплей на електронному чорнилі

  Дисплей Xiaomi ClearGrass Bluetooth Thermometer це електронний екран з чорнилом, точно такий же, як в електронних книг Kindle, м'який і не яскравий. Зовнішній вигляд простий та красивий. У круглому корпусі верхня частина показує температуру, а нижня частина показує вологість. Над дисплеєм температури відображається сигнал з’єднання Bluetooth та індикатор ємності акумулятора. Діаметр корпусу становить 74 мм і товщина 13,5 мм. Цифри та позначення на ньому великі й добре читаються навіть здалеку.

  Інформація на смартфоні

  Вбудований Bluetooth 5.0, під’єднаний до додатка «Qingping Air», дозволяє переглядати дані про зміну температури та вологості за останні 30 днів на вашому мобільному телефоні. Можна не лише читати інформацію, перебуваючи далеко від дому, а й отримувати повідомлення про аномальні перепади температури та вологості. Xiaomi ClearGrass Bluetooth Thermometer можна використовувати і як систему безпеки, здатну сповістити власника про вихід з ладу системи опалення, кондиціонування або неполадок у водопровідній мережі..

  3 способи встановлення

  Встановити термометр можна де завгодно, у дитячій кімнаті на стіні, у спальні на тумбочці або на кухні на холодильнику. У термометрі передбачено три способи встановлення: вертикально на столі встановивши на вбудований у корпус кронштейн з кутом нахилу 45° і 90° або на стіні за допомогою липкої стрічки або на металевій поверхні холодильника за допомогою вбудованих магнітів.

  Рік автономної роботи

  Xiaomi ClearGrass Bluetooth Thermometer працює від батарейки типу CR2430, оскільки дисплей виконаний із застосуванням технологій низького електроспоживання – для роботи пристрою необхідна мінімальна кількість енергії, що дозволяє термометру працювати 8 – 12 місяців до заміни батарейки.

  Гігрометр Xiaomi Mijia ClearGrass Bluetooth
  Кешбек 14 грн
  749 грн
  Кешбек 14 грн
  від 30 грн/міс