Вимірювач Xiaomi Mijia Temperature Humidity Monitoring Meter Electronic Thermometer

Код: 645567
Кешбек 13 грн
659 грн
Кешбек 13 грн
від 27 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Для затишного житла

  Хочете контролювати мікроклімат у вашому домі? Xiaomi Mijia Temperature Humidity Monitoring Meter – датчик температури та вологості з E-ink дисплеєм. Пристрій оснащений годинником. Модуль Bluetooth 4.0 дозволяє передавати показники у мобільний додаток Mijia APP та інші пристрої розумного будинку. Доступне кріплення на стіну та встановлення на столі.

  Особливості:

  • Визначення вологості у діапазоні 0 – 99% RH
  • Вимірювання температури від 0 до +60°С
  • Швейцарський датчик Sensirion
  • Функція годинника та синхронізація з додатком
  • Бездротовий інтерфейс Bluetooth 4.0
  • 1 рік автономної роботи
  • Живлення від 2 батарейок CR2032

  Навіщо це потрібно?

  Вологість і температура повітря – основні показники мікроклімату у приміщеннях. Вони не лише впливають на здоров'я людини, а й на тварин, домашні рослини та меблі. Розумний девайс від Xiaomi визначає вологість у діапазоні 0 – 99% RH і температуру в межах від 0 до +60°С. Дитяча, кухня або домашня оранжерея. Всюди можна забезпечити затишну атмосферу та комфорт.

  Інформативний дисплей

  Термогігрометр оснащений 3.7" E-ink дисплеєм. Дана технологія вирізняється безпекою для очей та хорошою читабельністю на сонці. На екрані відображаються дані про температуру, вологість та поточний час. Піктограма усміхненого смайлика інформує про комфортний мікроклімат, сумний смайлик повідомляє про нестандартні показники.

  Висока точність

  Розробники термогігрометра подбали про точність показників, оснастивши його компонентами від провідних світових виробників. Пристрій отримав датчик температури та вологості від швейцарської компанії Sensirion. Автоматика вловлює навіть найменші зміни показників. Чип годинника RTC дозволяє відображати актуальний час навіть після перезавантаження.

  Можливості синхронізації

  Бездротовий інтерфейс Bluetooth 4.0 розширює можливості пристрою. Синхронізуйте термогігрометр з мобільним додатком Mijia APP. Так ви зможете переглядати динаміку зміни температури та вологості. Інформація подається у зручних графіках. Також девайс може взаємодіяти з іншими пристроями розумного будинку.

  Чудова автономність

  З Humidity Monitoring Meter вам не потрібно шукати розетку для його підключення. Регулярна зарядка акумуляторів також не знадобиться. Одна з головних переваг дисплея E-ink – низьке споживання енергії. Завдяки цьому пристрій живиться від 2 батарейок CR2032. Елементи живлення забезпечують 1 рік автономної роботи у режимі очікування.

  Стильний дизайн

  Як і всі пристрої екосистеми Xiaomi, термогігрометр вирізняється стильним та лаконічним дизайном. Світлий корпус із заокругленими кутами. Ніяких зайвих деталей. Такий девайс стане справжньою окрасою будь-якого інтер'єру. Настінний стікер дозволяє легко прикріпити пристрій до стіни. Для встановлення на столі передбачена підставка.

  Вимірювач Xiaomi Mijia Temperature Humidity Monitoring Meter Electronic Thermometer
  Кешбек 13 грн
  659 грн
  Кешбек 13 грн
  від 27 грн/міс