Клавіатура до охоронного комплексу Ajax KeyPad (Black)

Код: 630082
2 товари Black
колір Black
 • Black
  1 589 грн
 • Білий
  1 589 грн
Кешбек 31 грн
1 589 грн
Кешбек 31 грн
від 64 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Клавіатура до охоронного комплексу Ajax KeyPad

  Клавіатура до охоронного комплексу Ajax KeyPad призначена для управління системою безпеки. Вона має досить широкий функціонал і дозволяє включати режим охорони після натискання однієї кнопки або при введенні цифрового коду. Зручна, захищена і проста в керуванні, вона є найкращим доповненням до охоронного комплексу Ajax.

   

  Особливості:

  • Сенсорна панель керування
  • Захист від злому та заглушування
  • Функція часткової постановки на охорону
  • Захист від підробки і двосторонній зв'язок з хабом
  • Захист від підбору паролю
  • Працює на значній відстані від центрального хаба
  • Підключення в один клік за допомогою QR-коду
   

  Максимум можливостей

  Бездротова клавіатура підключається до Ajax Hub в один клік і успішно працює на значній відстані від центрального вузла. Зона її охоплення складає до 1700 метрів на відкритому просторі або кілька поверхів у будинку. Вона дає можливість поставити об'єкт на охорону натисканням всього однієї кнопки. Вмикання й вимикання відбувається за допомогою введення цифрового коду. Також є функція часткової постановки системи на охорону.

   

  Захищена від злому і саботажу

  Ajax KeyPad відрізняється високою захищеністю і шифруванням сигналу. Так, при спробі фізичного злому пристрою спрацьовує тамперний захист. А для того, щоб уникнути фальсифікації пристрій кожні 12 секунд зв'язується з хабом, доводячи свій робочий стан. Також, завдяки двосторонньому зв'язку, клавіатура завжди підтверджує доставку команди і оснащена захистом від глушіння.

   

  Додаткова перевага

  На випадок загрози передбачена функція зняття з охорони під примусом – вона спрацьовує, коли користувача змушують ввести ключ проти його волі. В цьому випадку система розблокується, але одночасно подасть сигнал тривоги на панель керування охоронній фірмі.

   

  Легка інсталяція та довговічність

  Клавіатура є сенсорною, що не тільки зручно, а й безпечно. Вона досить мініатюрна і легко встановлюється на кріплення SmartBracket без розбирання корпусу. На панелі є світлодіодні індикатори, які показують стан охоронної системи та рівень розрядки батарейок. Клавіатура настільки ефективна, що без заміни елементів живлення може пропрацювати до 2 років.

  Клавіатура до охоронного комплексу Ajax KeyPad (Black)
  Кешбек 31 грн
  1 589 грн
  Кешбек 31 грн
  від 64 грн/міс