Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit Plus (White) 000003811

Код: 639755
2 товари White
колір White
 • Black
  8 449 грн
 • White
  8 449 грн
Кешбек 168 грн
8 449 грн
Кешбек 168 грн
від 338 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Розширений стартовий комплект системи безпеки Ajax. Підходить для захисту будинку, квартири, офісу або комерційного приміщення від вторгнення. У комплекті інтелектуальна централь Hub Plus, датчик руху MotionProtect, датчик відкриття DoorProtect, брелок з тривожною кнопкою SpaceControl.

  Особливості:

  • Аутентифікація для запобігання підміни
  • Сповіщення про глушіння, шифрування зв'язку
  • Тампер проти несанкціонованого фізичного втручання
  • Допомагає захистити від вторгнення через вікна та двері
  • Використовує Wi-Fi, Ethernet, WCDMA та GSM для надсилання тривог власнику системи та на пульт охорони
  • Керується за допомогою мобільного додатку та брелока

  Основа для максимального захисту

  StarterKit Plus — відправна точка для побудови комплексної системи безпеки від зламу, пожежі та затоплення. До нього під’єднується до 150 різних датчиків та до 50 камер. Шляхом використання додаткових пристроїв комплект масштабується під приміщення будь-яких розмірів: дворівневу квартиру, триповерховий особняк, офіс, магазин або кафе, складське приміщення.

  Миттєве надсилання тривог

  Зв'язок між датчиками та хабом забезпечує технологія дальньої дії Jeweller. Завдяки їй датчики можна розміщувати на відстані до 2000 метрів. Jeweller унеможливлює підміну та перехоплення сигналу, шифрує всі дані, здатний розпізнати глушіння. Якщо трапиться інцидент, тривога від датчика до хабу передається за 0,15 секунди, а далі надсилається одним з чотирьох каналів зв'язку — Wi-Fi, Ethernet, WCDMA та GSM — власнику на смартфон та на пульт охорони.

  Просте встановлення

  StarterKit Plus встановлюється за 30 хвилин. Для цього буде потрібно мінімум інструментів та зусиль. Всі пристрої готові до роботи з коробки: введені стандартні налаштування, встановлені батарейки. Інтерактивний гід у мобільному додатку допоможе під’єднати датчики та протестувати зони виявлення. Якщо потрібне професійне встановлення, завжди можна звернутися до інсталяторів.

  Гнучке налаштування доступу

  Для керування StarterKit Plus використовуються брелоки та безкоштовний мобільний додаток. До 99 людей можуть знімати та ставити систему під охорону, запрошувати друзів стежити за приміщенням, отримувати повідомлення та реагувати на тривоги. Адміністратор системи керує доступами і може обмежувати можливості кожного користувача.

  Професійна охорона

  Охоронні компанії приймають StarterKit Plus для під’єднання до пульту моніторингу. У разі тривоги група швидкого реагування прибуде на місце події за 3-7 хвилин, щоб затримати зловмисника. Додатково можна замовити послугу виїзду після натискання тривожної кнопки, щоб професіонали із захисту цілодобово охороняли ваш спокій.

  Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit Plus (White) 000003811
  Кешбек 168 грн
  8 449 грн
  Кешбек 168 грн
  від 338 грн/міс