Контролер для карниза Aqara Curtain Controller

Код: 634507
Кешбек 79 грн
3 999 грн
Кешбек 79 грн
від 160 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Aqara Curtain Controller – контролер для карнизів, який дозволяє керувати шторами безпосередньо з вашого смартфону або задавати часові інтервали. Надійний контролер легко монтується з підтримуваними моделями карнизів.

  Особливості:

  • Бездротовий зв'язок за протоколом ZigBee
  • Робота з іншими смарт-пристроями
  • Діапазон робочих температур від -20°C до +55°C
  • Сумісний з Apple Home, Aqara Home та MiHome

  Елегантний дизайн

  Aqara Curtain Controller, як і інші пристрої Aqara, отримав продуманий дизайн. Пристрій сріблястого кольору виглядає стильно та лаконічно, а тому не буде виділятися у вашому інтер'єрі.

  Майбутнє вже тут

  Ранок, штори автоматично відсуваються і кімната наповнюється сонячним світлом. Тепер це не кадри з футуристичного фільму, а цілком доступна можливість вдосконалити ваше житло. У мобільному додатку можна примусово керувати шторами та задати сценарії для їх автоматичного відкривання/закривання.

  Надзвичайно витривалий

  Контролер буде стабільно працювати практично у будь-якому приміщенні. Робочий діапазон температур Aqara Curtain Controller від -20°C до +55°C. Внутрішні компоненти пристрою надійно захищені міцним алюмінієвим корпусом, який має чудові антикорозійні властивості.

  Практично безшумний

  Ніщо не порушить ваш спокій. Контролер керує шторами дійсно тихо, а тому не завдасть незручностей і не розбудить дитину. Рівень шуму під час активної роботи Aqara Curtain Controller не перевищує 30 децибелів, що можна порівняти з людським шепотінням.

  Оптимальне кріплення

  Розробники Aqara Curtain Controller подбали про те, щоб контролер для карниза був прихований від ваших очей. Пристрій кріпиться збоку сумісного карниза таким чином, щоб він був закритий шторами.

  Надійне передавання даних

  Можете бути впевнені у тому, що Aqara Curtain Controller завжди буде на зв'язку з хабом. Контролер для карниза здійснює обмін інформацією за протоколом ZigBee, який забезпечує надійне передавання даних. Ця технологія забезпечує стабільний зв'язок між пристроями розумного будинку, до того ж ви не будете прив'язані до наявності Wi-Fi, отримавши повністю автономну систему.

  Контролер для карниза Aqara Curtain Controller
  Кешбек 79 грн
  3 999 грн
  Кешбек 79 грн
  від 160 грн/міс