Радіокерована розумна розетка Ajax Socket (White)

Код: 639656
Кешбек 21 грн
1 099 грн
Кешбек 21 грн
від 44 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Все готове до вашого приходу

  Ваш будинок буде зустрічати комфортним кліматом та затишком круглий рік. Вмикайте обігрівач взимку, а кондиціонер влітку, запускайте зволожувач повітря та нагрівайте воду для ванни. Все це кількома дотиками у додатку по дорозі додому.

  Більше ніяких забутих прасок

  Йдучи, закрийте двері, поставте систему під охорону — і вся ненажерлива та небезпечна техніка автоматично вимкнеться: водонагрівач, телевізор та комп'ютер перестануть працювати марно, роздуваючи рахунки за електрику.

  +100 до зручності життя

  Забудьте про свої клопоти та метушню. Socket увімкне чайник та перезавантажить роутер, а вам навіть не доведеться вставати з дивана. Активуйте режим нічної охорони перед сном, і як за помахом чарівної палички, в будинку згасне світло та вимкнеться техніка.

  Не займає сусідні розетки

  Дизайнери зробили Socket максимально компактною та універсальною. Вона сумісна з євророзетками, подовжувачами, трійниками популярних виробників, при цьому не перекриває сусідні роз'єми.

  Розпізнає енергетичних вампірів

  Socket підкаже, які прилади витрачають найбільше електрики. Як тільки техніка починає споживати енергію, світлодіодне кільце Socket у реальному часі змінює колір підсвічування.

  Лідер за дальністю роботи серед розумних розеток

  Socket може більше, ніж звичайні Wi-Fi-розетки. Пристрій використовує радіотехнологію дальньої дії Jeweller, яка стабільно тримає зв'язок в будинках та офісах з великою площею.

  Радіокерована розумна розетка Ajax Socket (White)
  Кешбек 21 грн
  1 099 грн
  Кешбек 21 грн
  від 44 грн/міс