Бездротовий комутатор Xiaomi Mi Smart Home Wireless Switch (1154300005)

Код: 562198
Кешбек 6 грн
319 грн
Кешбек 6 грн
від 13 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Керуйте «Розумним будинком» простим натиском кнопки

  Xiaomi Mi Smart Home Wireless Switch - бездротова кнопка-комунікатор. Комунікатор є одним з безлічі пристроїв системи "Розумний будинок".


  Xiaomi Mi дозволяє дистанційно контролювати включення та відключення приладів через управління розетками, лампами та іншими смарт-пристроями.

   

   

  Легкість встановлення

  Датчик невибагливий і, одночасно, досить практичний. Вага пристрою невелика, його кріплення здійснюється за допомогою спеціальної наклейки.


  Таким чином, для монтажу системи не потрібно додаткових інструментів. Просто прикріпіть комунікатор в зручному місці і він готовий до роботи!

   

  Низький рівень споживання енергії

  Xiaomi Mi НЕ ненажерливий. Його живлення відбувається від однієї батарейки, якої вистачає на досить тривалий час.

   

   

  Справжня якість та простота використання

  Для виробництва корпусу датчика був використаний високоякісний пластик. Вся робота з системою здійснюється через фірмовий мобільний додаток Xiaomi - Smart Home. Додаток має зручне меню і використовується для оновлення вбудованого в пристрої програмного забезпечення.


  На корпусі комунікатора встановлена ​​прихована кнопка та індикатор синхронізації. Xiaomi Mi підтримується визначення одиночного та подвійного натискання на кнопку.

   

  Ще трохи про приємне

  Діаметр датчика - близько 50 мм, висота - приблизно 14 мм. Дизайн Xiaomi Mi простий та елегантний. Він відповідає зовнішньому вигляду інших аксесуарів для дому.

  Бездротовий комутатор Xiaomi Mi Smart Home Wireless Switch (1154300005)
  Кешбек 6 грн
  319 грн
  Кешбек 6 грн
  від 13 грн/міс