Розумна розетка Aqara Wall Outlet

Код: 634505

Розумна настінна розетка Aqara Smart Socket

Особливості:

  • Дистанційне керування за допомогою смартфона;
  • Температурний датчик;
  • Захисні шторки розетки;
  • Вогнестійкий матеріал

Дистанційне включення / вимикання пристроїв

Не важливо, де ви, необхідно лише підключити ваш смартфон до мережі, і в будь-якому місці в будь-який час ви зможете управляти вашими домашніми пристроями. Завдяки спільній роботі з додатком Mi Home, створіть найбільш сприятливі умови для себе. Наприклад, по поверненню додому, відкрийте мобільний додаток і дистанційно включите мультиварку, включіть світло в передпокої, кондиціонер і навіть нагрійте воду. Як тільки ви відкрийте вхідні двері, ваша втома після важкого робочого дня розчиниться миттєво.

Безпечна для дітей

Даний прилад можна застосовувати навіть в будинку, де є маленькі діти - розетка абсолютно безпечна, оскільки володіє незалежної захисною шторкою. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню, вона не перегрівається і не перевантажується. Максимальна потужність приладів, які можна підключити до розетки - 2500 Вт.

Розумне використання кожного приладу

Функція включення безпечного енергозберігаючого режиму з таймером допомагає зробити використання маленьких домашніх електроприладів зручнішим, продовжує їх термін експлуатації і одночасно робить їх розумними. Наприклад, налаштуйте таймер включення / вимикання зволожувача повітря і кожен день, йдучи на роботу, прилад автоматично буде відключатися. За півгодини до кінця робочого дня включите пристрій, а по поверненню додому повітря у вашій квартирі вже буде зволожений.

Лаконічний дизайн і міцність

Як і всі продукти даної фірми, її дизайн є мінімалістичним, що уможливлює її застосування в будь-якому приміщенні, будь то квартира або офіс. Колір розетки класичний - білий. Матеріалом послужив протипожежний ABS-пластик, що володіє також підвищену зносостійкість. Він не схильний до виникненню подряпин, відколів, потертостей. Пластик не втрачає свій первозданний зовнішній вигляд - не вицвітає і не тьмяніє. Не токсичний, абсолютно нешкідливий для людини і домашніх тварин. Гаджет упакований в білу коробку з фірмовою маркуванням, яка надійно захистить пристрій від пошкоджень, отриманих при транспортуванні.

Розумна розетка Aqara Wall Outlet