Розумний термостат Netatmo

Код: 556467
Кешбек 119 грн
5 999 грн
Кешбек 119 грн
від 240 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

   

  Основні переваги

  • Регулювання температури в приміщенні
  • Управління пристроєм зі смартфона
  • Підходить для більшості систем опалення
  • Замінює більшість провідних та бездротових термостатів
  • Доступний безкоштовний додаток для роботи зі смартфоном
  • Підтримка технології електронного паперу 5 кольорових змінних кришок
  • Оригінальний дизайн
   

   

  Навіщо потрібен розумний термостат?

  Ви - прихильник «розумного будинку» і твердо вирішили оснастити своє житло за останнім словом техніки? За допомогою цього пристрою, ви зможете дистанційно регулювати температуру у вашому домі, створюючи по-справжньому оптимальні та комфортні умови для проживання.

   

  Детальний опис

  Розумний термостат Netatmo - оригінальний мобільний термостат з бездротовим управлінням. Термостат призначений для регулювання температури в приміщенні.
  Netatmo дозволяє регулювати температуру на відстані, коли ви на роботі або на вулиці. Електронний термостат наділений інтелектуальними функціями. Він запам'ятовує звички і робочий графік свого господаря, час пробудження та повернення додому.
  Netatmo сумісний з iPhone / iPad і Android 4.0 і вище, з доступом в Google Play. Портативним електронним пристроєм легко керувати зі смартфона або планшетного комп'ютера за допомогою спеціального безкоштовного додатку. Додаток з особистим кабінетом є в App Store і Google Play.


  Мобільний термостат оснащений модулем бездротового зв'язку, що дозволяє підключатися до нього за допомогою мобільних пристроїв та виводити інформацію на дисплей. Бездротовий зв'язок між термостатом і пристроєм здійснюється через Wi-Fi 802.11 b / g / n (2.4GГц) на відстані до 100 м.


   

  Особливістю термостата Netatmo є його можливість замінювати більшість провідних та бездротових термостатів. Пристрій підходить для більшості систем опалення, які працюють на рідкому та твердому паливі, а також газі. Встановлення займає менше 10 хвилин.


  Термостат має оригінальний дизайн. Netatmo має яскравий, невеликий за розмірами корпус зі змінними колірними елементами.


  Netatmo обладнаний сучасним дисплеєм, який базується на технології електронного паперу і споживає мінімальну кількість електроенергії. Термостат налаштує систему опалення під ваші потреби.
   
  Розумний термостат Netatmo
  Кешбек 119 грн
  5 999 грн
  Кешбек 119 грн
  від 240 грн/міс