Розумний замок Xiaomi Sherlock M1 Smart Lock right (Black)

Код: 632456
2 товари Black
колір Black
 • Black
  2 999 грн
 • Чорний
  2 999 грн
Кешбек 59 грн
2 999 грн
Кешбек 59 грн
від 120 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Розумний замок Sherlock Smart lock

  Sherlock Smart lock - це інтелектуальний модуль-накладка, яка встановлюється на основний замок і може управлятися дистанційно за допомогою смартфона. Після установки гаджета двері можна відкривати, як звичайним ключем, так і з мобільного пристрою. Крім того, передбачений і блокувальний режим, коли двері можуть бути розблокована тільки за допомогою програми.

  Проста установка

  Монтаж замка відрізняється простотою. Розумний замок Sherlock Smart lock має просту конструкцію, завдяки чому встановити його на двері не складе ніяких проблем. Ключ від замку ваших дверей поміщається в спеціальний адаптер і фіксується в ньому 4 гвинтами. Після цього, розумний замок наклеюється зсередини приміщення на двері за допомогою клею високої міцності. Адаптер разом з ключем поміщається в замкову щілину і закривається кришкою з фірмовим гравіюванням. Після цього замок готовий до роботи.

  Різні режими роботи

  Після установки розумного замку, двері можна відкривати як ключем, так і за допомогою вашого смартфона. Але для особливих випадків передбачений блокувальний режим, коли двері можуть бути відкриті тільки за допомогою програми, навіть при наявності оригінального ключа від замка.

  Віртуальні ключі доступу

  Генеруйте ключі доступу на невеликий термін. Sherlock M1 Smart lock дозволяє власнику генерувати віртуальні Bluetooth-ключі, які можна передати тим людям, які будуть мати доступ до квартири або офісу. Віртуальні ключі можуть мати певний термін роботи, після закінчення якого, вхід в приміщення буде заблокований. Крім того, віртуальний ключ може бути видалений власником в будь-який час. Таку систему дуже зручно використовувати при здачі житла в оренду.

  Безпечне використання

  З'єднання смартфона і замка йде по зашифрованому каналу. Безпека пристрою забезпечується персоналізованим чіпом з унікальним і сертифікованим закритим ключем, вбудованим в смарт-замок. Чіп безпеки також гарантує, що між додатком і гаджетом є тільки двосторонній зашифрований зв'язок.

  Розумний замок Xiaomi Sherlock M1 Smart Lock right (Black)
  Кешбек 59 грн
  2 999 грн
  Кешбек 59 грн
  від 120 грн/міс