Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Задати питання

Датчик відкриття вікна і дверей Aqara Window and Door Sensor (White)

Код:634511
Датчик відкриття вікна і дверей Aqara Window and Door Sensor (White) фото
Датчик відкриття вікна і дверей Aqara Window and Door Sensor (White) фото
Датчик відкриття вікна і дверей Aqara Window and Door Sensor (White) фото
1 / 3
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Aqara Window and Door Sensor – елегантний бездротовий датчик відкриття вікна та дверей. Він допоможе перетворити ваш будинок на неприступну фортецю, в яку ніхто не зможе потрапити непоміченим. Датчик може працювати у таких системах розумного будинку як Apple Home, Aqara Home та MiHome. Білий пластик та плавні лінії корпусу підкреслюють його інноваційність.

Особливості:

  • Бездротовий зв'язок за протоколом ZigBee
  • Робота з іншими смарт-пристроями
  • Діапазон робочих температур від -10°C до +50°C
  • Сумісний з Apple Home, Aqara Home та MiHome
  • 2 роки автономної роботи

Повна безпека

Обладнайте всі вікна та вхідні двері у вашій оселі датчиками Aqara Window and Door Sensor, запобігши непоміченому потраплянню у будинок непроханих гостей. Ви зможете контролювати закриті вони чи відкриті в режимі реального часу. Така обережність ніколи не буде зайвою і допоможе уникнути несподіваної шкоди в результаті дій третіх осіб, якщо ви забули закрити вікно.

Досконалий всередині та зовні

Цей бездротовий датчик зроблений з якісного пластику білого кольору і вирізняється елегантними скругленими формами корпусу. Дизайн Aqara Window and Door Sensor дозволяє йому мати гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі, підкреслюючи технологічність вашого житла.

Функція тривоги

Коли ви йдете з дому, можна увімкнути режим охорони. Якщо в цьому режимі вікно або двері будуть відкриті – датчик активує сповіщення про тривогу на хабі Aqara Hub або Mijia Multifunctional Gateway. Крім гучного звукового сигналу на концентраторі ви отримаєте повідомлення про ситуацію на свій смартфон.

Бездротові технології

Забезпечуйте повну безпеку свого житла без шкоди інтер'єру. Aqara Window and Door Sensor не потрібні дроти. Датчик живиться від батарейки форм-фактору CR1632, на якій може працювати 2 роки.

Активація освітлення

У поєднанні з хабом датчик Aqara Window and Door Sensor можна зв'язати з розумними освітлювальними приладами, які встановлені у вітальні. Це дуже зручно в темний час доби – при відкритті вхідних дверей світло увімкнеться автоматично і вам не доведеться шукати вимикач у темряві.

Надійна конструкція

Aqara Window and Door Sensor визначає відкриття/закриття дверей за допомогою геркона, на який впливає постійний магніт. Така конструкція позбавлена механічних частин, а тому неймовірно надійна та довговічна.

Легка інсталяція

Датчик кріпиться за допомогою самоклеючих липучок. Завдяки цьому встановлення Aqara Window and Door Sensor не вимагає спеціальних інструментів і займе лише кілька секунд. Для встановлення вистачить чистої та гладкої поверхні.

Комплект безпеки

Датчик руху + Датчик вібрації + Датчик відкриття вікон і дверей + G2H CameraHub

Хочете контролювати будинок навіть в свою відсутність? З комплектом безпеки Aqara це можна зробити без особливих труднощів. Купуючи весь набір, ви можете максимально убезпечити своє житло і вчасно побачити всі аномальні пересування в квартирі. Датчики і камера зафіксують проникнення в будинок сторонніх, після чого система надішле повідомлення на ваш смартфон. Тому ви будете завжди в курсі того, що відбувається. Крім того, за допомогою цього набору ви також зможете стежити за безпекою дітей, коли вас немає поруч.

Між собою гаджети взаємодіють завдяки підключенню через G2H CameraHub - девайсу, який працює і в якості хаба, і ip-камери відеоспостереження одночасно.