Бездротова цифрова відеоняня Wireless BABY VIDEO MONITOR 850M (White)

Код: 640561
Кешбек 45 грн
2 299 грн
Кешбек 45 грн
від 92 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 3 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Відеоняня Wireless BABY VIDEO MONITOR 850M

  Особливістю даної відеоняні є наявність датчиків температури та нічного бачення, завдяки яким можна в реальному часі відстежувати температуру у кімнаті з вашою дитиною й спостерігати за нею в повній темряві.

  Повне візуальне охоплення дитячої кімнати

  Відеоняня Wireless BABY VIDEO MONITOR 850M допоможе не встаючи з ліжка в нічний час побачити і почути вашу дитину, перевірити чи вкритий малюк; займаючись домашніми клопотами одночасно доглядати за дитиною, яка пізнаючи світ може додати батькам клопотів. Також даний гаджет дозволить контролювати няню, з якою іноді життєві обставини змушують залишати наодинці ваше дитя.

  Контролюйте ситуацію у дитячій кімнаті

  Батьківський блок виконаний у вигляді пульта керування з екраном та кнопками під ним. На екрані відображається дата/час, температура у кімнаті дитини, рівень заряду, рівень сигналу. Оснащений LCD дисплеєм розміром 3,5", мікрофоном, динаміком, акумулятором. Тобто використовувати батьківський блок можна без прив'язки до мережі.

  Компактний дизайн

  Відеоняня складається з двох частин: батьківського та дитячого блоків. Дитячий блок має камеру, високочутливий мікрофон, динамік, інфрачервоні діоди (для роботи у повній темряві), термометр. Перемикання в режим нічного бачення відбувається автоматично.

  Незамінний помічник

  Відеоняня стане чудовим та надійним помічником для батьків. Також камера буде добрим рішенням проблеми вибору подарунка на народження дитини, тим більше що купити радіоняню можна за прийнятною ціною

  Бездротова цифрова відеоняня Wireless BABY VIDEO MONITOR 850M (White)
  Кешбек 45 грн
  2 299 грн
  Кешбек 45 грн
  від 92 грн/міс